XIV Niedziela Zwykła 2017r

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.07. 2017

1.We wtorek święto św. Benedykta, patrona Europy.

2.Msza święta w Słonnem w środę o godz. 16.00

3.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Agnieszki.

4.Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień prosimy:
Nowak Natalia, Potoczna Agnieszka, Pawlus Krystyna, Pawlus Małgorzata, Sudoł Andrzej, Kulon Janina.

5.Dziękuję P. Czesławowi Guja, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Ryszardowi Grzegorzak , Adamowi Kotlarczykowi, Ryszardowi Binko, Andrzejowi Chruścickiemu - za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać.

6.16.VII(lipca) Ochotnicza Straż Pożarna w Przedmieściu Dubieckim obchodzić będzie
110 rocznicę powstania. Msza św. będzie odprawiona o godzinie 14.00 przy Zespole Szkół
w Przedmieściu Dubieckim.

7.Rodzinę Radoń ze Słonnego spotkała tragedia. Spalił się całkowicie dom. W takich sytuacjach parafia zawsze pomagała. Prosi się parafian i w tym przypadku aby wspomóc poszkodowaną rodzinę. Dzisiaj od godziny 13.00 strażacy przejdą po domach w miejscowości: Słonne, Winne Podbukowina i Wybrzeże, natomiast radni parafialni Przedmieście Dubieckie, Dubiecko i Nienadowa, prosząc o pomoc dla tej rodziny. Natomiast w Śliwnicy zbiórka odbędzie się w czwartek przez przedstawicieli Rady Sołeckiej.
Ofiarodawcom rodzina składa już dziś podziękowanie. Bóg zapłać.

8.Zapowiedzi przedślubne:
Grzegorz Potoczny z Przedmieścia Dubieckiego i Katarzyna Wolan z Drohobyczki -zap. II
Kamil Fudali z Przedmieścia Dubieckiego i Katarzyna Pilip z parafii Ujazdy– zap. II.