XIII Niedziela Zwykła 2017r

XIII Niedziela Zwykła (A)
(02.07.2017)

1. Dziś nabożeństwo o godz. 15.30 a następnie Msza św.

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca.

3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00 do 17.00. Spowiedź dla dorosłychw piątek od 16.00 do 17.00.

4. Spowiedź w Słonnem w piątek od 17.15 i Msza św.

5. W poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła.

6. W sobotę wspominamy św. Jana z Dukli, patrona naszej archidiecezji.

7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. BARBARY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Zofia DZIMIRA, Janina DZIMIRA, Małgorzata WENDROWSKA, Pani ŻURAWSKA, Piotr FRAŃCZAK, Antoni ŚLIMAK.

10. Dziękuję p.: Wojciech GŁOWACZ, Czesław MAZUREK, Mariusz HADRO, Kazimierz ZIOŁO, Adam KOTLARCZYK, Ryszard GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

11. Dziś o godz. 17.00 otwarcie wystawy Pana Edwarda NONIEWICZA w Kresowym Domu Sztuki w Dubiecku.

12. Z przedsionka kościoła do renowacji została oddana XV-wieczna chrzcielnica.

13. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wsparli akcję zainicjowaną przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i przekazali makulaturę na rzecz budowy studni w Sudanie. Bóg zapłać.

14. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Zakopanego 8 lipca tj. w sobotę, proszone są o punktualne przybycie na parking naprzeciw kościoła o godzinie 2:20 w nocy. Prosimy również o uzupełnienie danych, kto jeszcze tego nie zrobił.

15. ZAPOWIEDZI:

a) Marcin SZCZYGIEŁ ze Szczecina i Maria MŁYNARSKA z Nienadowej – Zapowiedź Druga

b) Grzegorz POTOCZNY z Przedmieścia Dub. i Katarzyna WOLAN z Drohobyczki – Zapowiedź Pierwsza

c) Kamil FUDALI z Przedmieścia Dub. i Katarzyna PILIP z parafii Ujazdy – Zapowiedź Pierwsza