Niedziela Trójcy Świętej 2017

Niedziela TRÓJCY ŚWIĘTEJ (X)
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(11.06.2017)

1. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 15.30 a następnie Msza św.

2. Dziś kończy się okres Komunii świętej.

3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Zgłębiać będziemy misterium obecności Chrystusa w Kościele przez dar Eucharystii.

4. Msze św. w Boże Ciało odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00 z procesją do czterech ołtarzy i o godz. 16.00 z procesją wokół kościoła.

5. W czwartek Msza św. w Słonnem o godz. 8.00. Zapraszamy parafian ze Słonnego do wzięcia udziału w procesji parafialnej w Dubiecku.

6. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci, dzieci pierwszokomunijne, rocznicowe, młodzież do wzięcia udziału w tych procesjach.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. RÓŻY.

9. W czwartek na godz. 17.00 na Mszę św. na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. Spotkanie obowiązkowe w ramach spotkań modlitewnych.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Wanda PAJĄK, Krystyna TUREK, Jolanta MAJDA, Bogusława CHRUŚCICKA, Bogusława PODWYSZYŃSKA, Janina PAWLUS.

11. SPOTKANIA:

Wtorek – godz. 18.00 w budynku gimnazjum – spotkanie wszystkich chórzystów.
Prosimy o sumienność.

Wtorek – Ministranci oraz GRUPA „Pomocnicy Maryi”

12. W piątek 16.06, o godz. 15.00, Msza św. Jubileuszowa Maturzystów w 30 lecie matury.

13.Dziekujemy ks. prof. Czesławowi KUSTRA za głoszone w dniu dzisiejszym słowo Boże.

14. Dziękuję p.: Ryszard BINKO za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu.

15. ZAPOWIEDZI:

a) Kamil SOCHACKI z Dubiecka i Sylwia MAŁEK z Krzywczy  -   Zapowiedź Druga

b) Wojciech SMOLIŃSKI z Przed. Dub. i Jagoda SEKUŁA z Dubiecka  -  Zapowiedź Druga

c) Wojciech JĘKOT z Tuchowa i Katarzyna KIJOWSKA z Wybrzeża - Zapowiedź Druga

d) Przemysław GÓŁKIEWICZ ze Śliwnicy i Alicja PYTLOWANA z Babic  - Zapowiedź Pierwsza

e) Jarosław KIS z Dubiecka i Izabela PAWŁOWSKA z Krzywczy - Zapowiedź Pierwsza

f) Grzegorz KRÓL z Przed. Dub. i Marzena GÓRALEWICZ z Nienadowej - Zapowiedź Pierwsza