20573

Niedziela ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(04.06.2017)

1. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 15.30 a następnie Msza św.

2. Dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu
„O Stworzycielu Duchu przyjdź”.

3. Jutro Święto NMP - Matki Bożej Kościoła. Msze św. odprawiane będą o godz. 6.30, 11.15 i 17.00.

4. W Święto NMP - Matki Bożej Kościoła wyruszy pielgrzymka parafialna do Jodłówki na uroczystości odpustowe. Więcej informacji u siostry Diany. Wyjście grupy w poniedziałek o godzinie 7.00.

5. W Słonnem Msza św. w poniedziałek o godz. 10.00.

6. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.15 swój jubileusz 25-lecia kapłaństwa będzie obchodził i Mszę św. jubileuszową odprawi ks. Marek BLECHARCZYK, rodak parafii Dubiecko, na którą serdecznie zaprasza wszystkich parafian.

9. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. jubileuszową o godz. 11.15 modlitwę różańcową poprowadzą chórzyści z SoliDeo.

10. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

11. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. CECYLii.

12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii organizuje w Uroczystość Bożego Ciała wieczorny wyjazd do Rzeszowa na koncert ewangelizacyjny Jednego Serca Jednego Ducha. Początek koncertu o godz. 19.00. Zapisy w zakrystii do najbliższego piątku (9.06). Koszt wyjazdu ok. 12 zł. Liczba miejsc ograniczona.

13. W dniu 7 czerwca, w środę o godz. 16.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie podsumowujące drugi rok formacji do bierzmowania klas II naszego gimnazjum. Prosimy młodzież o solidne przygotowanie.

14. Dziękuję p.: Kazimierz ZIOŁO, Czesław GUJA, Andrzej CHRUŚCICKI, Ryszard BINKO, Roman POTOCZNY, Marek SOWA, Adam KOTLARCZYK, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Zygmunt DZIACZYŃSKI, Jan MOSUR, Andrzej GŁOWACZ, Mateusz BAL za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej
w ubiegłym tygodniu.

15. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Wiktoria TKACZ, Agata POLACZEK, Renata BIELEC, Teresa GRZEGORZAK, Agnieszka BACHAJ, Danuta PINDA.

16. SPOTKANIA:

Wtorek – godz. 18.00 w budynku gimnazjum – spotkanie wszystkich chórzystów.
Prosimy o sumienność.

Wtorek – Ministranci oraz GRUPA „Pomocnicy Maryi”

Piątek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

17. ZAPOWIEDZI (g. 15.45)

a) Kamil SOCHACKI z Dubiecka i Sylwia MAŁEK z Krzywczy  -   Zapowiedź Pierwsza

b) Wojciech SMOLIŃSKI z Przed. Dub. i Jagoda SEKUŁA z Dubiecka  -  Zapowiedź Pierwsza

c) Wojciech JĘKOT z Tuchowa i Katarzyna KIJOWSKA z Wybrzeża - Zapowiedź Pierwsza

18. 6 czerwca 2017 r. organizowana jest pielgrzymka do Zakopanego. Wyjazd o godz. 5.00 (rano) z parkingu obok kościoła z Dubiecku. Informację przekazuje Pani M. BOSAK.