• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1313582
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
502
429
1699
1309173
6634
13241
1313582

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

Poniedziałek Wielkanocny 2017

Oktawa Wielkanocna 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE 
(18.04.2017)
 
1.Rozpoczynamy dzisiaj tzw. Biały Tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 
2.Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.15 procesja na cmentarz i modlitwy w intencji zmarłych.
 
3.W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. 
 
4.W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na ofiary wojny w Syrii.
 
5.Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie oprawy liturgicznej i głębokiego przeżywania Misterium Paschalnego: Księżom Karolowi, Janowi, Adamowi, Siostrze Zakrystiance, chórowi parafialnemu „Soli Deo”, chórkowi dziecięco-młodzieżowemu, Panu Organiście, p. Magdzie Nowak, Stanisławowi Królowi, Wojciechowi Smolińskiemu, Tomaszowi Leszczakowi, Jakubowi i Kamilowi Zioło - za przygotowanie Grobu Pańskiego, Członkom Akcji Katolickiej - za przygotowanie Ciemnicy, młodzieży KSM, Służbie Liturgicznej a szczególnie Jakubowi Darażowi i Radosławowi Grzegorzakowi, Strażakom z Dubiecka, Przedmieścia Dubieckiego i Śliwnicy, różom różańcowym i Parafianom za udział w nabożeństwach i adorację. A także Pani Karolinie Karpińskiej, panu komendantowi Policji w Dubiecku i policjantom za zabezpieczenie trasy drogi krzyżowej.
 
6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na następny tydzień zapraszamy 6 pierwszych rodzin z Przedmieścia Dubieckiego od strony Drohobyczki.
 
7.Jutro Msza św. tylko rano, nie będzie eucharystii o godz. 17.00 ze względu na kongregację księży.
 
8.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Józefa Sebastiana PELCZARA.
 
9.Czwartek – Spotkanie chóru „SoliDeo” godz. 18.00 - gimnazjum.
 zmartwychwstanie
Top