• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Poniedziałek Wielkanocny 2017

Oktawa Wielkanocna 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE 
(18.04.2017)
 
1.Rozpoczynamy dzisiaj tzw. Biały Tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 
2.Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.15 procesja na cmentarz i modlitwy w intencji zmarłych.
 
3.W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. 
 
4.W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na ofiary wojny w Syrii.
 
5.Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie oprawy liturgicznej i głębokiego przeżywania Misterium Paschalnego: Księżom Karolowi, Janowi, Adamowi, Siostrze Zakrystiance, chórowi parafialnemu „Soli Deo”, chórkowi dziecięco-młodzieżowemu, Panu Organiście, p. Magdzie Nowak, Stanisławowi Królowi, Wojciechowi Smolińskiemu, Tomaszowi Leszczakowi, Jakubowi i Kamilowi Zioło - za przygotowanie Grobu Pańskiego, Członkom Akcji Katolickiej - za przygotowanie Ciemnicy, młodzieży KSM, Służbie Liturgicznej a szczególnie Jakubowi Darażowi i Radosławowi Grzegorzakowi, Strażakom z Dubiecka, Przedmieścia Dubieckiego i Śliwnicy, różom różańcowym i Parafianom za udział w nabożeństwach i adorację. A także Pani Karolinie Karpińskiej, panu komendantowi Policji w Dubiecku i policjantom za zabezpieczenie trasy drogi krzyżowej.
 
6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na następny tydzień zapraszamy 6 pierwszych rodzin z Przedmieścia Dubieckiego od strony Drohobyczki.
 
7.Jutro Msza św. tylko rano, nie będzie eucharystii o godz. 17.00 ze względu na kongregację księży.
 
8.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Józefa Sebastiana PELCZARA.
 
9.Czwartek – Spotkanie chóru „SoliDeo” godz. 18.00 - gimnazjum.
 zmartwychwstanie
Top