V Wielki Post 2017r

V Wielki Post 2017

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

(02.04.2017)

1. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i Msza święta.

2. Przyszła niedziela jest niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia palm.

3. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. Po Mszy św.

o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00 do 17.00.

5. Spowiedź w Słonnem w piątek o godz. 17.15 następnie Droga Krzyżowa i Msza św.

6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św.

Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych.

7. Spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi w naszej parafii w sobotę (08.04) od godz. 9.00 do 12.00 i od 14.30 do 17.00. W Słonnem spowiedź od 14.30 do 15.30. Prosimy Parafian, aby wyspowiadać się w tym dniu, jest to dzień wolny od pracy, nie odkładać spowiedzi na ostatnie godziny.

8. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych po domach z sakramentami świętymi przed świętami.

9. W tym tygodniu poza piątkiem Msze święte odprawiane będą tylko rano o godz. 6.30.

Nie będzie Mszy świętych popołudniowych ze względu na spowiedzi w parafiach dekanatu.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża Świętej BRYGIDY.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Małgorzata GRZECH, Elżbieta DERĘGOWSKA, Irena DAŃCZAK, Ewa SIWULEC, Lucyna BĘBENEK.

12. W piątek przed Niedzielą Palmową rozpoczyna się trzydniowe Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Ustrzykach Dolnych. W wydarzeniu tym bierze udział blisko dwudziestoosobowa grupa naszej młodzieży. Módlmy się o dobre owoce tego wydarzenia.

13. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej, młodzież z KSM działającego przy naszej parafii będzie rozprowadzać ręcznie wykonane kartki i ozdoby świąteczne, zapraszamy

do nabycia i w ten sposób wsparcia funduszu młodzieżowego. Dziękujemy.

14. Ze względu na przedświąteczną odwołuje się spotkania grup duszpasterskich,

z wyjątkiem chóru SoliDeo, który zapraszamy na próbę we wtorek na godzinę 18.00

do budynku gimnazjum.

15. ZAPOWIEDZI:

Artur ZABŁOCKI z Dubiecka i Patrycja SZOT z Dubiecka – Zapowiedź DRUGA

16. Dziękuję tym parafianom, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli radnym ofiary na cele parafialne.

17. Dziękuję p.: Tadeusz BUKOWIŃSKI, Agnieszka BINKO, Wioletta STASZCZAK,

Michał GRZEGORZAK, Czesław GUJA, Tomasz LESZCZAK, Zdzisław PILCH, Ryszard GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

18. W sobotę odbędzie się przy kościele kiermasz ozdób wielkanocnych organizowany przez Stowarzyszenie „Dobry Start, Dobra Przyszłość”, który funkcjonuje przy SP w Dubiecku. Dochód przeznaczony będzie na wsparcie dzieci z SP w Dubiecku.

19. Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi od 28.03 do 10.04 2017 roku nabór do projektu „Biznes Inicjator”. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych powyżej 29 roku życia, zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą. Więcej informacji w przedsionku na tablicy ogłoszeń.

Vpost