IV Wielki Post 2017r

IV Wielki Post 2017

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(26.03.2017)

1. Dziękujemy ks. Krzysztofowi za głoszone słowo Boże podczas rekolekcji.

2. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i Msza święta na zakończenie rekolekcji.

3. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych.

4. Droga Krzyżowa w Słonnem w piątek o 17.00 i Msza św.

5. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

6. Od jutra Msze św. popołudniowe odprawiane będą o godz. 17.00.

7. Dziś składka na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym przy stolikach za ławkami.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża Bł. Karoliny.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Halina MUZYCZKA, Aleksandra GĄSKA, Bogusława ZALEŚKIEWICZ, Piotr SZYBIAK, Maria SZYBIAK.

10. Dziękujemy Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży z naszej parafii za pomoc przy prowadzeniu śpiewów podczas Wieczoru Uwielbienia. Dziękuję także p. Karolina KARPIŃSKA, Kazimierz BROŻYNA, Ryszard GRZEGORZAK, Ryszard, Agnieszka, Karol BINKO, Wioletta STASZCZAK, Anna SEGIET, Mariusz HADRO, Tomasz LESZCZAK, Antoni KOPACKI za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

11. W Pierwszy Piątek miesiąca odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Do następnej niedzieli włącznie prosimy o zapisy chorych w zakrystii, zaznaczając u kogo chory przebywa.

12. ZAPOWIEDZI:

Grzegorz TELEGA z Nienadowej i Adrianna BIRAK ze Śliwnicy – Zapowiedź DRUGA

Artur ZABŁOCKI z Dubiecka i Patrycja SZOT z Dubiecka – Zapowiedź PIERWSZA

13. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE W TYGODNIU:

Wtorek –  Wspólnota „Pomocnicy Maryi”

Środa – Spotkanie chóru „SoliDeo” godz. 18.00 .

Czwartek – Apostolat Maryjny

Piątek – Ministranci oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży