I Wielki Post 2017r

I Wielki Post 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(05.03.2017)

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po mszy świętej o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

3. W Słonnem Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.00.

4. W piątek droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 15.30, a o godz. 16.00 Msza św. Po Mszy św. droga krzyżowa dla dorosłych.

5. Droga Krzyżowa w Słonnem w piątek o 16.30 i Msza św.

6. W środę modlimy się w intencji wszystkich kobiet.

7. Dziś składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na misje święte.

9. Dziękuję tym członkom Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, którzy wzięli udział w dniu skupienia w Reczpolu w dniu wczorajszym.

10. Jutro Msza św. odprawiona będzie tylko rano o godz. 6.30. Nie będzie Mszy św. popołudniowej ze względu na kongregację kapłańską w Przemyślu.

11. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Franciszka.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Dariusz DUDEK, Danuta SOWA, Małgorzata SZYMAŃSKA, Agnieszka BROŻYNA, Elżbieta BROŻYNA.

13. ZAPOWIEDZI:

a) Andrzej PODWYSZYŃSKI ze Śliwnicy i Ewa CZAJKOWSKA z Bachórca zapowiedź druga.

b) Tomasz TWORZYDŁO z Przedmieścia Dub. i Marzena SŁUŻAŁY z Nienadowej zapowiedź druga

14. Dziękuję p.: Andrzej CHRUŚCICKI, Bogdan IWANICKI, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Czesław  GUJA,Adam KOTLARCZYK, Zdzisław PILCH, Ryszard i Krzysztof GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

15. Informacja dla młodzieży naszej parafii od 2 klasy gimnazjum i starszej. W tym roku Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej tzw. SMAP, odbędzie się w Ustrzykach Dolnych w dniach 7-9 kwietnia. Zachęcamy młodzież do udziału. Koszt uczestnictwa to 35 zł plus koszt dojazdu. Informacje i zapisy u księdza Adama do 18 marca.

16. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE W TYGODNIU:

Wtorek –  Ministranci, Wspólnota „Pomocnicy Maryi”

Wtorek – godz. 16.00 - Spotkanie uczniów klasy II gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania

Środa – Spotkanie chóru „SoliDeo” godz. 18.00

Piątek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży