20590

V Niedziela Zwykła 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(05.02.2017)

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. To dzień modlitwy w intencji chorych a zarazem szczególna okazja do okazania im chrześcijańskiej miłości.

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

4.  Msza św. w Słonnem w czwartek o godz. 16.00.

5. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Justyny.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy: Agnieszka GĄSKA, Renata DYMCZAK, Wioletta BROŻEK, Mariusz ZALEWSKI, Helena DURYS.

7. Dziękuje p.: Bogdan i Jakub DARAŻ, Radosław GRZEGORZAK, Paweł KAMIŃSKI, Jakub SKUBISZ, Andrzej GŁOWACZ, Łukasz ZIOŁO, Ryszard GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Andrzej CHRUŚCICKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

8. ZAPOWIEDZI: Hubert IWAŃSKI z Dynowa oraz Katarzyna SMOLIŃSKA
z Przedmieścia Dubieckiego zapowiedź pierwsza.

9. W najbliższy czwartek o godz. 15.00 godzinne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do indywidualnej adoracji.

10. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE W TYGODNIU:

Wtorek – Ministranci oraz  „Pomocnicy Maryi”

Wtorek godz. 16.00 – Spotkanie wszystkich gimnazjalistów klas II w ramach przygotowania do bierzmowania.

Środa – próba Chóru – obecność wszystkich chórzystów obowiązkowa ze względu
na nowy repertuar

Piątek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

11. Zebranie wiejskie dla mieszkańców Wybrzeża odbędzie się w dniu 6 lutego (poniedziałek)
o godzinie 17.00 w Urzędzie Gminy w Dubiecku w Sali narad na parterze.

12. Informacja Pana Komendanta POLICJI w Dubiecku podkomisarza Witolda BEDNARCZYKA: „W związku z dużą ilością oszustw popełnianych na szkodę osób starszych oraz zamieszkujących samotnie Policja wdrożyła program profilaktyczny skierowany do osób z grupy potencjalnego ryzyka. Aby nikt z nas nie padł ofiarą oszustw, Komendant Komisariatu Policji w Dubiecku działając przy wsparciu Urzędu Gminy Dubiecko informuje, że w dniu 7 lutego 2017 roku o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Dubiecko Sala Galerii Smaku odbędzie się spotkanie z Komendantem Komisariatu Policji w Dubiecku oraz Dzielnicowymi z naszego rejonu na temat: „Jak uchronić się przed oszustami”.

5zw