II Niedziela Zwykła 2017r

II Niedziela Zwykła 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(15.01.2017)

1. W środę 18.01 rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W czwartek 19.01 wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji, będziemy się modlić w intencji diecezji.

3. W środę po Mszy św. Spotkanie Akcji Katolickiej.

4. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele parafialne. Ofiary proszę składać radnym parafialnym, tak jak 2 miesiące temu, którzy będą je przyjmować w kościele za ławkami.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Marii Magdaleny.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do posprzątania w tym tygodniu zapraszamy: MĘDRAŚ Maria, ROMAN Agata, BINKO Agnieszka, FRAŃCZAK Danuta, BLECHARCZYK Justyna

8. Dziękujemy Różom Różańcowym, parafianom za adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek.

9. Bardzo prosimy parafian, dzieci i młodzież, aby nie brudzić butami klęczników w ławkach. Ławki mają służyć przynajmniej trzem pokoleniom parafian. Prosimy o ich poszanowanie, jak również prosimy o poszanowanie polichromii, nie opierając się o ściany w kościele.

10. Dziękuję p. Zygmunt DZIACZYŃSKI, Adam i Dominik KOTLARCZYK, Franciszek i Krzysztof SOWA, Mariusz TUREK, Wiesław BACZA, Ryszard i Krzysztof GRZEGORZAK, Kazimierz ZIOŁO, Piotr MAKUSZAK, Dawid BROŻYNA, Piotr FRAŃCZAK, Stanisław GRZEGORZAK, Krzysztof GRZEGORZAK, Piotr STASZKIEWICZ, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Czesław GUJA, Adam SURA, Józef SOWA za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 2zw