• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

II Niedziela Zwykła 2017r

II Niedziela Zwykła 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE 
(15.01.2017)
 
1. W środę 18.01 rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 
2. W czwartek 19.01 wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji, będziemy się modlić w intencji diecezji.
 
3. W środę po Mszy św. Spotkanie Akcji Katolickiej.
 
4. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
 
5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele parafialne. Ofiary proszę składać radnym parafialnym, tak jak 2 miesiące temu, którzy będą je przyjmować w kościele za ławkami.
 
6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Marii Magdaleny.
 
7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do posprzątania w tym tygodniu zapraszamy: MĘDRAŚ Maria, ROMAN Agata, BINKO Agnieszka, FRAŃCZAK Danuta, BLECHARCZYK Justyna
 
8. Dziękujemy Różom Różańcowym, parafianom za adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek.
 
9. Bardzo prosimy parafian, dzieci i młodzież, aby nie brudzić butami klęczników w ławkach. Ławki mają służyć przynajmniej trzem pokoleniom parafian. Prosimy o ich poszanowanie, jak również prosimy o poszanowanie polichromii, nie opierając się o ściany w kościele.
 
10. Dziękuję p. Zygmunt DZIACZYŃSKI, Adam i Dominik KOTLARCZYK, Franciszek i Krzysztof SOWA, Mariusz TUREK, Wiesław BACZA, Ryszard i Krzysztof GRZEGORZAK, Kazimierz ZIOŁO, Piotr MAKUSZAK, Dawid BROŻYNA, Piotr FRAŃCZAK, Stanisław GRZEGORZAK, Krzysztof GRZEGORZAK, Piotr STASZKIEWICZ, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Czesław GUJA, Adam SURA, Józef SOWA za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 2zw
Top