• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1304790
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
149
421
570
1302410
11083
15671
1304790

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

Dekanalne Spotkanie Opłatkowe AK

    Tradycja łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, tak bliska św. Janowi Pawłowi II, jest kultywowana przez Akcję Katolicką na corocznych spotkaniach dekanalnych. W tym roku, w niedzielę 8 stycznia, gospodarzem spotkania był oddział AK parafii pw. św Wojciecha w Bachórzu. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Eucharystią, podczas której homilię wygłosił ks. Proboszcz Tadeusz Woźniak. Po błogosławieństwie na zakończenie mszy św. ks. Proboszcz zaprosił wszystkich zebranych do dalszego wspólnego świętowania w Domu Strażaka. Odczytany został fragment Pisma Świętego, po którym poświęcono opłatki i tradycyjnie złożono sobie życzenia.  Dekanalny opłatek uświetnił koncert kolęd w wykonaniu kapeli ludowej „Bachórzanie” oraz część artystyczna przygotowana przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej.

betlejem

Top