Niedziela Chrztu Pańskiego 2017r

Niedziela Chrztu Pańskiego 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(01.08.2017)

1. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. We wtorek od godz. 8.00 do 16.00 w parafii Adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy róże różańcowe, dzieci i młodzież oraz parafian, aby włączyć się w modlitwę adoracyjną. Przed Najświętszym Sakramentem polecajmy sprawy parafii, swoje intencje, modlić się będziemy w intencji ojczyzny o pokój i zgodę. Porządek adoracji wywieszony jest również w przedsionku kościoła.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Słonnem we wtorek od godz. 15.00. O godz. 16.00 Msza św. Prosimy róże różańcowe oraz parafian ze Słonnego o włączenie się w modlitwę adoracyjną.

4. Dziś o godz. 15.00 w BACHÓRZU Spotkanie Opłatkowe dla Akcji Katolickiej z naszego dekanatu. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15.00 Mszą św. Prosimy członków Akcji Katolickiej z parafii, aby udali się na to spotkanie.

5. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w tym roku w parafii. Za życzliwe przyjęcie kapłanów w domach składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Genowefy.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do posprzątania w tym tygodniu zapraszamy: TERESZCZAK Bernadetta, KRÓL Danuta, BROŻYNA Dorota, ŻURAWSKA Marta, LEMCZYK Agnieszka.

8. Dziękuję p. Ryszard GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI za pracę na rzecz parafii.

9. W tym tygodniu w środę na Mszę św. o godz. 16.00 i spotkanie formacyjne zapraszamy gimnazjalistów z klas drugich.

10. Oferowany jest projekt przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Europejski Fundusz Społeczny w ramach programu regionalnego dla bezrobotnych powyżej 30 roku życia. Jest to duża szansa na zatrudnienie. W ramach projektu oferowane są 7 miesięczne staże zawodowe płatne, szkolenia zawodowe, zwroty kosztów dojazdu za szkolenia, stypendia szkoleniowe. Warto skorzystać. Więcej informacji jest na ulotkach wywieszonych w przedsionku kościoła. Tam też podana jest strona internetowa do biura projektu.

11. Msze święte odprawiane będą codziennie o godz. 6.30 i 16.00.

12. Za ławkami w kościele wyłożone są książeczki kolędowe. Prosimy parafian z Przedmieścia Dubieckiego i Śliwnicy o zabranie ich i lekturę.

13. Spotkania Grup Duszpasterskich:

Wtorek – Ministranci; spotkanie młodzieży – „Pomocników Maryi”;

Czwartek – Apostolat Maryjny;