• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1341345
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
176
514
690
1337326
5854
15128
1341345

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

Nowy Rok 2017

Nowy Rok 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(01.01.2017)
 
1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Pokoju. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic.
 
2. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte tak jak w niedzielę – popołudniu o godzinie 16.00. Błogosławieństwo kadzidła i kredy podczas każdej Mszy św. W tym dniu nie obowiązuje post.
 
3. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia, choć kolędy śpiewamy do 2 lutego.
 
4. Msza św. w Słonnem w piątek o godz. 10.00, podczas eucharystii poświęcenie kadzidła i kredy. Spowiedź św. przed Mszą świętą.
 
5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Ponieważ dopiero była spowiedź przed świętami więc ci, którzy obchodzą pierwsze piątki, przyjmą Komunię św. w tym dniu. Spowiedź dla tych, którzy nie są w stanie łaski uświęcającej a obchodzą pierwsze piątki będzie w piątek od godz. 15.00.
 
6. W przyszłą niedzielę w Bachórzu odbędzie się Spotkanie Opłatkowe dla Akcji Katolickiej z naszego dekanatu. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15.00 Mszą św. Prosimy członków Akcji Katolickiej z parafii, aby udali się na to spotkanie.
 
7. Trwa Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej Archidiecezji. Każda parafia ma wyznaczony dzień na adorację. W naszej parafii adoracja będzie 10.01 od godz. 8.00 do wieczornej Mszy świętej o godz. 16.00. Program będzie podany w przyszłą niedzielę. Prosimy Parafian już dziś, aby wzięli udział w tej modlitwie. Prosimy Róże różańcowe, dzieci, młodzież, dorosłych, aby włączyć się w tą adorację, która każdemu jest tak bardzo potrzebna.
 
8. 6 stycznia o godz. 17.00 w Domu Strażaka zostaną wystawione „Jasełka”. Ta sama sztuka będzie zaprezentowana również 8 stycznia o godz. 11.00 w kościele w Słonnem. Sztukę przygotowała s. Diana wraz z państwem Chruścickich, z dziećmi i młodzieżą naszej parafii. Ofiary zebrane podczas spektaklu przeznaczone będą na potrzeby dzieci i młodzieży biorących udział w jasełkach. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 
9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Róży.
 
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do posprzątania w tym tygodniu zapraszamy: KILON Aleksandra, SOWA Bożena, JACH Andrzej, JACH Zdzisław, ARMATA Danuta.
 
11. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku odprawiane będą tylko 
o godz. 6.30, nie będzie Mszy św. popołudniowych ze względu na wizytę duszpasterską. 
W sobotę natomiast normalnie o godz. 6.30 i 16.00.
 
12. Informacja dla chórzystów z „SoliDeo”. W związku z wyjazdem w najbliższą niedzielę na koncert kolęd do Sanoka obowiązkowa próba chóru odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w budynku gimnazjum.
 
13. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu orkiestry.
 
14. W piątek na bocznych ołtarzach będzie można nabyć kredę i kadzidło.
 nowyrok
 
Top