20538

Nowy Rok 2017

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(01.01.2017)

1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Pokoju. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic.

2. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte tak jak w niedzielę – popołudniu o godzinie 16.00. Błogosławieństwo kadzidła i kredy podczas każdej Mszy św. W tym dniu nie obowiązuje post.

3. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia, choć kolędy śpiewamy do 2 lutego.

4. Msza św. w Słonnem w piątek o godz. 10.00, podczas eucharystii poświęcenie kadzidła i kredy. Spowiedź św. przed Mszą świętą.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Ponieważ dopiero była spowiedź przed świętami więc ci, którzy obchodzą pierwsze piątki, przyjmą Komunię św. w tym dniu. Spowiedź dla tych, którzy nie są w stanie łaski uświęcającej a obchodzą pierwsze piątki będzie w piątek od godz. 15.00.

6. W przyszłą niedzielę w Bachórzu odbędzie się Spotkanie Opłatkowe dla Akcji Katolickiej z naszego dekanatu. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15.00 Mszą św. Prosimy członków Akcji Katolickiej z parafii, aby udali się na to spotkanie.

7. Trwa Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej Archidiecezji. Każda parafia ma wyznaczony dzień na adorację. W naszej parafii adoracja będzie 10.01 od godz. 8.00 do wieczornej Mszy świętej o godz. 16.00. Program będzie podany w przyszłą niedzielę. Prosimy Parafian już dziś, aby wzięli udział w tej modlitwie. Prosimy Róże różańcowe, dzieci, młodzież, dorosłych, aby włączyć się w tą adorację, która każdemu jest tak bardzo potrzebna.

8. 6 stycznia o godz. 17.00 w Domu Strażaka zostaną wystawione „Jasełka”. Ta sama sztuka będzie zaprezentowana również 8 stycznia o godz. 11.00 w kościele w Słonnem. Sztukę przygotowała s. Diana wraz z państwem Chruścickich, z dziećmi i młodzieżą naszej parafii. Ofiary zebrane podczas spektaklu przeznaczone będą na potrzeby dzieci i młodzieży biorących udział w jasełkach. Bardzo serdecznie zapraszamy.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Róży.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do posprzątania w tym tygodniu zapraszamy: KILON Aleksandra, SOWA Bożena, JACH Andrzej, JACH Zdzisław, ARMATA Danuta.

11. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku odprawiane będą tylko
o godz. 6.30, nie będzie Mszy św. popołudniowych ze względu na wizytę duszpasterską.
W sobotę natomiast normalnie o godz. 6.30 i 16.00.

12. Informacja dla chórzystów z „SoliDeo”. W związku z wyjazdem w najbliższą niedzielę na koncert kolęd do Sanoka obowiązkowa próba chóru odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w budynku gimnazjum.

13. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu orkiestry.

14. W piątek na bocznych ołtarzach będzie można nabyć kredę i kadzidło.
 nowyrok