• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Boże Narodzenie 2016

Święta Bożego Narodzenia
 
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(25.12.2016)
 
1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.15 błogosławieństwo owsa.
 
2. W Słonnem błogosławieństwo owsa.
 
3. We wtorek wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy św. o godz. 6.30 błogosławieństwo wina.
 
4. W piątek święto Świętej Rodziny.
 
5. W sobotę zakończenie Roku Pańskiego 2016. Msza św. na zakończenie roku i nabożeństwo o godz. 15.00. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
 
6. W przyszłą niedzielę 1.01 – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. 
 
7. Msza św. w Słonnem 1.01 o godz. 10.00.
 
8. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
 
9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz.
9.00 poprowadziła róża św. Cecylii.
 
10. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 
11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do posprzątania w tym tygodniu zapraszamy: Aldona FERĘC, Halina DARAŻ, Teresa CZYŻOWSKA, Jolanta SOCHACKA, Irena CZYŻOWSKA
 
12. Dziękujemy Chórowi „SoliDeo” za upiększenie śpiewem liturgii świąt Bożego Narodzenia, chórkowi dziecięcemu, p. organiście, siostrom, a także panom: Wojciechowi SMOLIŃSKIEMU, Grzegorzowi, Kamilowi, Łukaszowi ZIOŁO, p. leśniczemu Januszowi DARAŻ, Tadeuszowi SURA, Ryszard GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Stanisław KRÓL, Adam KOTLARCZYK, Mariusz MADRO, Dariusz GRZEGORZAK, Tomasz SMOLIŃSKI, Maciej SACHARZEC, Bartłomiej TERSZCZAK, Michał DARAŻ, Leopold SKUBISZ, Karol SZYBIAK, Janusz PYRA, Wojciech GŁOWACZ, Krzysztof SOWA za pracę na rzecz parafii.
 
13. We wtorek, środę, czwartek i piątek Msze św. odprawiane będą tylko o godz. 6.30, nie będzie Mszy św. popołudniowych ze względu na wizytę duszpasterską.
 
14. W tym roku z Wizytą Duszpasterską odwiedzimy domy w Dubiecku, Nienadowej, Wybrzeżu i Winne Podbukowina. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 18.00. Gdyby ktoś z parafian nie życzyłby sobie księdza z wizytą duszpasterską, proszony jest powiadomić Urząd parafialny.
 
 15. 6 stycznia o godz. 17.00 w Domu Strażaka zostaną wystawione „Jasełka”. Ta sama sztuka będzie zaprezentowana również 8 stycznia o godz. 11.00 w kościele w Słonnem. Sztukę przygotowała  s. Diana wraz z państwem Chruścickich, z dziećmi i młodzieżą naszej parafii. Ofiary zebrane podczas spektaklu przeznaczone będą na potrzeby dzieci i młodzieży biorących udział w jasełkach.
betlejem
Top