• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1341296
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
127
514
641
1337326
5805
15128
1341296

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

III Niedziela Adwentu 2016r

III NIEDZIELA ADWENTU 
 
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(11.12.2016)
 
1. Od soboty tj. od 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia.
 
2. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw (tzw. Suche Dni). Modlić się będziemy w intencji rodzin.
 
3. W sklepiku są do nabycia świece wigilijne, jako dzieło pomocy dzieciom.
 
4. Od poniedziałku do soboty włącznie Msze św. tylko rano o godz. 6.30. Będą to msze św. roratnie, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Rozpoczynają się od jutra spowiedzi adwentowe w parafiach naszego dekanatu.
 
5. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się w sobotę 17 XII w godzinach od 9.00 do 12.00 oraz po południu od 14.30 do 17.00. Jest to sobota, więc prosimy wyspowiadać się w tym dniu, a nie odkładać spowiedzi na ostatnie chwile.
 
6. Spowiedź w Słonnem w sobotę od godz. 14.30 do 15.30 i następnie Msza święta.
 
7. 19 grudnia w poniedziałek odwiedzimy w parafii chorych z posługą sakramentalną przed świętami. Prosimy od dzisiaj do najbliższej soboty zapisywać chorych w zakrystii, podając imię, nazwisko, nr domu, miejscowość i informację u kogo chory mieszka.
 
8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. Floriana.
 
9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Lucyna MENDZELA, Agata PACUSZKA, Jolanta MŁYNARSKA, 
Wioletta PRZYBYCIEŃ, Wanda DARAŻ. O sprzątanie prosimy dopiero w sobotę 
po zakończeniu spowiedzi parafialnej.
 
10. Dzisiaj i za tydzień po każdej Mszy św. nasza młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozprowadza kartki i ozdoby świąteczne wykonane ręcznie. Dochód przeznaczony jest na fundusz młodzieżowy naszej parafii. Gorąco prosimy o wsparcie naszej młodzieży.
 
11. Stowarzyszenie "Dobry Start - Dobra Przyszłość" zaprasza na II Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się dzisiaj od godziny 15:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dubiecku"
 
12. Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Przedmieściu Dubieckim zaprasza na kiermasz stroików, wianków i ozdób bożonarodzeniowych, który odbędzie się 17.12.2016 (tj. w dzień spowiedzi) na placu kościelnym w Dubiecku. Dochód przeznaczony będzie na cele szkolne.
 
13. W tym tygodniu ze względu na spowiedź w naszym dekanacie odwołujemy wszystkie spotkania grup duszpasterskich. 
 
3
Top