XXXIV Niedziela Zwykła 2016r

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

20.11.2016

1.Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.

2.Dziś zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia i przyjęcie Jezusa Chrystusa jako Króla i Pana. Z tej racji wystawienie Najświętszego Sakramentu.

3.Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu.

4.Dziś swoje święto patronalne obchodzi Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

5.Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

6.W najbliższym tygodniu Msza św. w Słonnem we wtorek o godz. 16.00.

7.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. Anny.

8.W przyszłą niedzielę pierwsza Msza św. będzie odprawiona o godzinie 6.00.

9.Od przyszłej niedzieli Młodzież z KSMu będzie rozprowadzała świece wigilijne, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: TELEGA Dorota, GRZEGORZAK Beata, JURECZKO Joanna,

PUDYSZ Beata, ROZMUS Małgorzata.

11.Dziękuję p. Dariusz GRZEGORZAK, Krzysztof CHROBAK, Wiesław KOPACKI

za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

12. Zapraszamy wszystkich parafian na roraty.aproszenie to kierujemy szczególnie do dzieci i młodzież. Na rozpoczęcie Adwentu dzieci z naszej parafii otrzymają plansze na które będą naklejać będą każdego dnia naklejki. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

13. W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszam we wtorek na mszę św. o godz. 16.00 i później na spotkanie formacyjne uczniów klas II gimnazjum.

14. SPOTKANIA  GRUP  PARAFIALNYCH:

Wtorek – ministranci i lektorzy, w domu sióstr serafitek spotkanie młodzieży – „Pomocników Maryi”

Środę – zapraszamy na godz 18.00 chórzystów z „Soli Deo”

do budynku gimnazjum

Piątek  - KSM o godz 16.00 Msza św. a o 16.45 spotkanie formacyjne