XXX Niedziela Zwykła 2016r

23.10.2016 - XXX Niedziela Zwykła

1.Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30 i Msza św.

2.Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny, modlimy się za misje na wszystkich kontynentach, modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy.

3.W poniedziałek wspominamy bł. Jana Balickiego.

4.Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00

5.W piątek 28 X Święto Św. Szymona i Judy Tadeusza – apostołów. Odpust w parafii. Msze św. odprawiane w tym dniu o godz. 6.30, 11.00 i 17.00

6.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na misje.

7.W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

8.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża bł. Karoliny.

9.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w najbliższym prosimy: Alicja PUCHYR, Zofia JASIŃSKA, Janina GRZECH, Agnieszka SKUBISZ, Krystyna GŁOWACZ

10. Jesienne Dni Skupienia dla członków Akcji Katolickiej odbędą się 29 października w sobotę w Hermanowicach k. Przemyśla. Początek spotkania o godz. 9.30. Prosimy przedstawicieli Akcji Katolickiej z parafii, aby udali się na to spotkanie.

11.W poniedziałek spotkanie formacyjne dla uczniów klas I gimnazjum, we wtorek zaś dla uczniów klas II, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. Obecność Obowiązkowa.

12. Zbliża się miesiąc listopad, w którym będziemy modlić się za zmarłych, polecając ich w wypominkach.

13. Ks. Karol w tym tygodniu odprawia Msze święte gregoriańskie za +Marię RUCHLEWICZ,

ks. Tomasz poza parafią odprawia Msze święte gregoriańskie za +Mariana SURĘ.

14. Na zakończenie Roku Miłosierdzia dn. 19 listopada, ks. Jan organizuje Pielgrzymkę do Łagiewnik. Koszt 50 zł. Zapisy u p. Agnieszki w sklepiku do 31 października.

15. SPOTKANIA  GRUP  PARAFIALNYCH:

•Wtorek – Ministranci

•Wtorek – o godz 16.00 w domu sióstr serafitek spotkanie młodzieży – „Pomocników Maryi”

•Środę – po Mszy św. i nabożeństwie w budynku gimnazjum próba wszystkich chórzystów „Soli Deo”

•Czwartek – Apostolat Maryjny po Mszy świętej

•Piątek  - spotkanie KSM