XXIX Niedziela Zwykła 2016r

16.10.2016 – XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30 i Msza święta.

2. Dzisiaj po każdej mszy św. młodzież zbiera do puszek ofiary przeznaczone na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

3. We wtorek święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.

4. W sobotę liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża

5. W sobotę, 22 X pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do archikatedry w Przemyślu. Prosimy, aby członkowie DPP udali się na tą uroczystość. Program wydarzenia wywieszony jest w przedsionku kościoła.

6. INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW. W ramach dziękczynienia za sakrament bierzmowania i przygotowując się do jego przyjęcia, zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe we wtorek klasy II gimnazjum, a w czwartek klasy III. Przypominamy, że spotkania są obowiązkowe.

7. Zbliża się miesiąc listopad, w którym będziemy modlić się za zmarłych. Kartki Wypominkowe wyłożone są w kościele za ławkami.

8. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. poprowadziła Róża św. Kingi.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Szybiak Agnieszka, Szybiak Renata, Szybiak Leonarda, Pawlik Anna, Chruścicka Anna, Klisowska

11. Dzisiaj zgodnie z zaleceniem Konferencji Episkopatu Polski liczenie wiernych.

12. Ks. Karol w tym tygodniu odprawia Msze święte gregoriańskie za +Marię RUCHLEWICZ,
ks. Tomasz poza parafią odprawia Msze święte gregoriańskie za +Mariana SURĘ.

13. Urząd Gminy informuje, że na terenie gminy zostanie przeprowadzona zbiórka zużytych opon. Można je składać na parkingu za budynkiem Urzędu Gminy w dniach od 17 do 21 października

14. SPOTKANIA  GRUP  PARAFIALNYCH:

•Wtorek – Ministranci

•Wtorek – o godz 16.00 w domu sióstr serafitek spotkanie młodzieży – „Pomocników Maryi”

•Środę – po mszy św. i nabożeństwie, próba chóru „Soli Deo” w budynku gimnazjum. Na godz 18.00 zapraszamy wszystkich chórzystów.

•Czwartek – Apostolat Maryjny po Mszy świętej

•Piątek  - spotkanie KSM