XXVIII Niedziela Zwykła 2016r

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 09. 10. 2016r.

1.Dzisiaj o godz. 15:30 nabożeństwo różańcowe, następnie Msza św.

2.Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski, po każdej Mszy św., młodzież z KSM będzie zbierała ofiary do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia im. Jana Pawła II.

3.Trwa miesiąc październik, zachęcamy do udziału dzieci, młodzieży oraz dorosłych

w nabożeństwach październikowych.

4.Msza św. w Słonnem w czwartek o godz. 16:00 i nabożeństwo różańcowe.

5.Prosimy aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed Mszą św. o godz. 9:00 poprowadziła róża św. Jadwigi.

6.W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.15 modlitwę różańcową poprowadzą chórzyści z Soli Deo i będą uczestniczyć we Mszy św.

7.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w następnym prosimy:JAMROZIK Barbara, SROKA Bernadeta, SROKA Beata,

KURZEJA Magdalena, SYNECZKO Zofia, SOWA Elżbieta.

8.W przyszłą niedzielę zgodnie z zaleceniem Konferencji Episkopatu Polski odbędzie się liczenie wiernych w Kościołach.

9.Dziękuję p. Dariusz GRZEGORZAK, Paweł GRZECH, Tomasz LESZCZAK, Ryszard GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

10. Ks. Karol w tym tygodniu odprawia Msze święte gregoriańskie za +Marię RUCHLEWICZ, ks. Tomasz poza parafią odprawia Msze święte gregoriańskie

za +Mariana SURĘ.

11.SPOTKANIA GRUP PARAFIALNYCH:

•Wtorek – Ministranci

•Wtorek – o godz 16.00 w domu sióstr serafitek odbędzie się spotkanie młodzieży – Pomocników Maryi – na które zapraszamy dzieci i młodzież

•Środę – po mszy św. i nabożeństwie, próba chóru „Soli Deo” w budynku gimnazjum. Na godz 18.00 zapraszamy wszystkich chórzystów.

•Piątek  - spotkanie KSM