XXVII Niedziela Zwykła 2016r

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02. 10. 2016r.

1.Dzisiaj nabożeństwo październikowe o godz. 15.30 i Msza święta.

2.Po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3.Trwa miesiąc październik, zachęcamy wszystkie dzieci, szczególnie dzieci pierwszokomunijne, młodzież – zwłaszcza kandydatów do bierzmowania oraz dorosłych do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

5.Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00 do 17.00. O godzinie 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 17.00.

6.Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 16.00 do 17.00.

7.Spowiedź w Słonnem od 17.15, następnie Msza święta.

8.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

9.Dziękujemy tym rodzinom w parafii, które złożyły ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać.

10. Prosimy aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed Mszą św. o godz. 9:00 poprowadziła Róża św. Franciszka.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w następnym prosimy: Buchowska Bogusława, Skoczylas Genowefa, Staszkiewicz Maria, Fudali Grażyna, Krupa Urszula, Rempel Marek.

12. W sobotę, 8 października, jak to już było kilkakrotnie ogłaszane odbędzie się pielgrzymka małżeństw i rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin
w Jarosławskiej Kolegiacie. Prosimy, aby udać się na te uroczystości.

13. Rodziców oraz dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej zapraszamy w piątek 7 października na wieczorną Mszę św. o godz. 17.00 podczas której otrzymają poświęcone różańce.

14. Młodzież klas drugich gimnazjum, z terenu naszej parafii przygotowującą się
do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy we wtorek na Mszę świętą na godz. 17.00. Potem spotkanie formacyjne. Przypominamy, że jest to spotkanie obowiązkowe.

15. W niedzielę 9 października pielgrzymka Młodzieży do Bazyliki Archikatedralnej
w Przemyślu inaugurująca nowy rok pracy formacyjnej i z okazji Dnia Papieskiego. Wielkie dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży w Polsce. Do udziału w pielgrzymce zaproszeni są społeczności szkół archidiecezji, które noszą imię Jana Pawła II. U nas to imię nosi Gimnazjum. Więc prosimy młodzież, aby udała się na to spotkanie. Początek uroczystości w niedzielę o godz. 10.00

16. W czwartek spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. wieczornej.

17. Ks. Karol w tym tygodniu odprawia Msze święte gregoriańskie za +Marię RUCHLEWICZ, ks. Tomasz poza parafią odprawia Msze święte gregoriańskie za +Mariana SURĘ.

18.SPOTKANIA GRUP PARAFIALNYCH:

•Wtorek - Ministranci

•Środę – próba chóru „Soli Deo” w budynku gimnazjum. Na godz 18.00 przychodzą głosy żeńskie, na 19.00 głosy męskie.

•Piątek  - spotkanie KSM w salce na plebanii