• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1312322
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
439
408
3149
1306948
5374
13241
1312322

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

XXV Niedziela Zwykła 2016r

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 18. 09. 2016r.

 OGŁOSZENIA

 

1.Dzisiaj liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży.

2.Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów, z tej racji dzisiejsza składka przeznaczona jest na diecezjalne Radio.

3.W środę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

4.W środę Msza św. w Słonnem o godz. 16:00.

5.W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież 

i wychowawców.

6.W przyszłą sobotę odbędzie się pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Matki Bożej Pocieszenia w Komborni. Początek spotkania o godz. 9.30. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Adama Szala o godzinie 12.00. Od dzisiaj do wtorku włącznie proszę się zapisywać na listę u siostry w zakrystii. Gdy będą chętni wyjazd z parkingu naprzeciwko kościoła w sobotę o godzinie 8.00. Można też pojechać do sanktuarium w Komborni indywidualnie, nie jest daleko. Z Dubiecka jest ok. 45 km jadąc w stronę Krosna. Przy zapisach prosimy o podanie numeru telefonu.

7.Przypominamy, że w sobotę 8 października planowana jest Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin do Jarosławia. Przekazano już w naszej parafii zaproszenia dla małżeństw, które obchodzą 5 rocznicę ślubu, więc prosimy te małżeństwa, aby wzięły udział w powyższej uroczystości.

8.W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne w parafii.

9.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Małgorzaty.

10.Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Bębenek Józef, Szymkiewicz Maria, Szymkiewicz Małgorzata, Grzegorzak Danuta, Serafin Kazimierz, Pilch Maria

11.Dziękujemy p. Dariuszowi i Radosławowi GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

12.W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka, Konferencja Episkopatu Polski zachęca do przeżywania dzisiejszej niedzieli, jako dnia solidarności z ofiarami kataklizmu trzęsienia ziemi we Włoszech, w którym zginęło ponad 300 osób a ponad 3000 zostało rannych i bez dachu nad głową. Kościół w Polsce pragnie okazać konkretny znak solidarności z ofiarami trzęsienia ziemi. Zebrane dzisiaj po każdej Mszy św. ofiary zostaną przekazane poszkodowanym. Za wrażliwe serce i ofiarność. Bóg zapłać.

13.SPOTKANIA GRUP PARAFIALNYCH:

•Wtorek - Ministranci

•Czwartek – próba chóru „Soli Deo” w budynku gimnazjum

•Czwartek – spotkanie Apostolatu Maryjnego

•Piątek  - spotkanie KSM w salce na plebanii

 25
Top