XXV Niedziela Zwykła 2016r

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 18. 09. 2016r.

OGŁOSZENIA

1.Dzisiaj liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży.

2.Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów, z tej racji dzisiejsza składka przeznaczona jest na diecezjalne Radio.

3.W środę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

4.W środę Msza św. w Słonnem o godz. 16:00.

5.W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież

i wychowawców.

6.W przyszłą sobotę odbędzie się pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Matki Bożej Pocieszenia w Komborni. Początek spotkania o godz. 9.30. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Adama Szala o godzinie 12.00. Od dzisiaj do wtorku włącznie proszę się zapisywać na listę u siostry w zakrystii. Gdy będą chętni wyjazd z parkingu naprzeciwko kościoła w sobotę o godzinie 8.00. Można też pojechać do sanktuarium w Komborni indywidualnie, nie jest daleko. Z Dubiecka jest ok. 45 km jadąc w stronę Krosna. Przy zapisach prosimy o podanie numeru telefonu.

7.Przypominamy, że w sobotę 8 października planowana jest Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin do Jarosławia. Przekazano już w naszej parafii zaproszenia dla małżeństw, które obchodzą 5 rocznicę ślubu, więc prosimy te małżeństwa, aby wzięły udział w powyższej uroczystości.

8.W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne w parafii.

9.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Małgorzaty.

10.Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Bębenek Józef, Szymkiewicz Maria, Szymkiewicz Małgorzata, Grzegorzak Danuta, Serafin Kazimierz, Pilch Maria

11.Dziękujemy p. Dariuszowi i Radosławowi GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

12.W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka, Konferencja Episkopatu Polski zachęca do przeżywania dzisiejszej niedzieli, jako dnia solidarności z ofiarami kataklizmu trzęsienia ziemi we Włoszech, w którym zginęło ponad 300 osób a ponad 3000 zostało rannych i bez dachu nad głową. Kościół w Polsce pragnie okazać konkretny znak solidarności z ofiarami trzęsienia ziemi. Zebrane dzisiaj po każdej Mszy św. ofiary zostaną przekazane poszkodowanym. Za wrażliwe serce i ofiarność. Bóg zapłać.

13.SPOTKANIA GRUP PARAFIALNYCH:

•Wtorek - Ministranci