XXII Niedziela Zwykła 2016r

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.08. 2016

1.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

2.W tym tygodniu rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek o godz. 8:00. W modlitwach polecamy nauczycieli i wychowawców.

3.Spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego we czwartek od godz. 15:30.

4.W piątek spowiedź dla dorosłych od godz. 16:00. Spowiedź w Słonnem również w piątek od godz. 17:15, następnie Msza św.

5.W najbliższą sobotę Msza św. i nabożeństwo fatimskie o godz. 18:00.

6.Za tydzień w niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż, po Mszy św. o godz. 9:00.

7.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Agnieszki.

8.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień prosimy:
Skórka Agnieszka, Skubisz Ewa, Brożyna Elżbieta, Blecharczyk Przemysław,
Żurawska Anna, Mosur Maria

9.Dziękujemy za pomoc na rzecz parafii panom: Arturowi i Wiesławowi DUDZIAK, Ryszardowi GRZEGORZAK i Mariuszowi GRAB .

10. Fundacja Pomocy Kościołom w Potrzebie organizuje zbiórkę elektrośmieci w dniu 9 września, gdyby ktoś miał zużyte telewizory, lodówki i inny sprzęt elektroniczny proszony jest o złożenie w piątek od godziny 7.00 do 9.00 na placu przy budynku OSP w Przedmieściu Dubieckim.

11. Dekretem Księdza Arcybiskupa do pracy duszpasterskiej w naszej parafii został skierowany ks. Adam Mazurek. Witamy go serdecznie, prosimy w naszych modlitwach o Boże Błogosławieństwo dla niego i potrzebne łaski w tej pracy.

12. Dzieci i młodzież z parafii zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Dzieci pierwszokomunijne prosimy, aby przyszły ubrane w alby.

13. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie k. Tarnowa oraz Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej zwanego polskim Lourdes. Wyjazd 10 września o godzinie 6.00 z parkingu parafialnego. Koszt pielgrzymki 50 zł. Wiecej informacji na stronie parafialnej. Zapisy wraz z numerem PESEL oraz wpłatą u Pani Agnieszki BINKO w sklepiku parafialnym.

14. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że od 12 września do 11 października prowadzi nabór wniosków o przyznanie pomocy.

15. ZAPOWIEDZI:

a) Krzystian BIELEC z Wybrzeża i Marlena KUPCZAK z Bachowa, zapowiedź II

b) Jacek BUKOWIŃSKI ze Śliwnicy i Agnieszka PODWYSZYŃSKA ze Śliwnicy, zapowiedź I

c) Mariusz KAZIERADZKI z Bachórca i Sylwia GRZEGORZAK z Przedm. Dub., zapowiedź I

1-stdas0161