Droga Siostro Andreo!

Łącząc wdzięczność wszystkich mieszkańców parafii Dubiecko, pragniemy podziękować Siostrze za kilkuletnią, owocną pracę i zaangażowanie. Dziękujemy za prowadzenie i przygotowywanie pięknego śpiewu z młodzieżowym zespołem muzycznym, który ubogacał liturgię Mszy świętych. Dziękujemy także za przygotowywanie spektakli teatralnych, które były niezwykle głębokie i wymowne w swej treści i poruszały niejedno serce.

Bóg zapłać!

Czego życzyć Siostrze na nowej placówce? Przede wszystkim zadowolenia z pięknej pracy, mało trosk, kłopotów, a  dużo radości. Niech Pan Bóg błogosławi we wszelkich dobrych poczynaniach.

Szczęść Boże!

Obraz 913