Pożegnanie ks. Radosława

Drogi Księże Radosławie!!!

Zanim odejdziesz od Nas, aby służyć tym, których Pan Bóg postawi na Twojej drodze chcemy my członkowie grup modlitewnych oraz wszyscy parafianie, wyrazić wdzięczność Bogu za dar poznania Ciebie, jako wspaniałego kapłana i dobrego człowieka. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie, za zbliżanie Nas do Boga i pogłębianie Naszej wiary, za każde słowo kierowane do Nas w homilii a przede wszystkim za Twoje świadectwo żywej wiary. Z głębi serca – dziękujemy.

Żegnając Cię zawierzamy Twoją dalszą pracę duszpasterską Maryi – Królowej Polski, ale także Matce wszystkich kapłanów. Niech wyjedna Tobie u swojego Syna – wiekuistego kapłana zdroje niewyczerpanych łask i błogosławieństwo, które jakże potrzebne jest w dzisiejszej trudnej pracy duszpasterskiej. Życzymy, aby zawsze towarzyszyła Ci łaska Boża i moc Ducha Świętego, by Twoje serce przepełniała miłość, którą będziesz mógł się dzielić z potrzebującymi i czerpać radość za służby Bogu i bliźniemu.

SZCZĘŚĆ BOŻE

różaniec 050