• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1253717
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
139
314
815
1247951
9428
17937
1253717

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

Pożegnanie ks. Radosława

Drogi Księże Radosławie!!!

            Zanim odejdziesz od Nas, aby służyć tym, których Pan Bóg postawi na Twojej drodze chcemy my członkowie grup modlitewnych oraz wszyscy parafianie, wyrazić wdzięczność Bogu za dar poznania Ciebie, jako wspaniałego kapłana i dobrego człowieka. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie, za zbliżanie Nas do Boga i pogłębianie Naszej wiary, za każde słowo kierowane do Nas w homilii a przede wszystkim za Twoje świadectwo żywej wiary. Z głębi serca – dziękujemy.

            Żegnając Cię zawierzamy Twoją dalszą pracę duszpasterską Maryi – Królowej Polski, ale także Matce wszystkich kapłanów. Niech wyjedna Tobie u swojego Syna – wiekuistego kapłana zdroje niewyczerpanych łask i błogosławieństwo, które jakże potrzebne jest w dzisiejszej trudnej pracy duszpasterskiej. Życzymy, aby zawsze towarzyszyła Ci łaska Boża i moc Ducha Świętego, by Twoje serce przepełniała miłość, którą będziesz mógł się dzielić z potrzebującymi i czerpać radość za służby Bogu i bliźniemu.

                                                                                                                                                                                                                                            SZCZĘŚĆ BOŻE

różaniec 050

Top