XXI Niedziela Zwykła 2016r

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.08. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Dziś po każdej Mszy św., zbiórka do puszek na hospicjum dla ludzi chorych na nowotwór w Jarosławiu.

2.W środę przypada święto św. Bartłomieja Apostoła.

3.W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Odpust w Słonnem, Msza odpustowa o godz. 10:30, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne w parafii.

5.Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: Barbarę Bardon, Agnieszkę Antosiak, Liliannę Ślimak, Sabinę Stankiewicz, Marię Pantoła i Mariusza Niedzielskiego.

6.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Barbary.

7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego.

8.W najbliższą niedzielę, w Polańczyku odbędą się dożynki Archidiecezjalne.

9.3 i 4 września na Jasnej Górze, dożynki ogólnopolskie. Program uroczystości znajduje się w przedsionku k-ła. Zachęcam do udziału.

10.Kustosz Sanktuarium Matki Bożej w Jodłówce zaprasza do udziału w uroczystościach re koronacji Obrazu Matki Bożej Pocieszenia, dnia 28 sierpnia, uroczystości będzie przewodniczył Kard. Dziwisz. Program w przedsionku k-ła.

11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w
Zabawie k.Tarnowa. Wyjazd 10 września. Koszt 50 zł. Więcej informacji oraz zapisy wraz z numerem PESEL oraz wpłatą u p. Agnieszki Binko w sklepiku parafialnym. Zapraszamy serdecznie.

12.W przedsionku k-ła wywieszona jest oferta studiów na Wyższej Państwowej Szkoły Wschodnioeuropejskiej.

13.Zapowiedzi przedślubne:

•Krystian Belec z Wybrzeża i Marlena Kupczak z Bachowa – zap. I