XIX Niedziela Zwykła 2016r

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.08. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Dziś pierwsza niedziela m-ca, z tej racji wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, po Mszy św. o godz. 9:00, zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

2.Jutro po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej na plebanii, prosi się o przybycie wszystkich członków.

3.We wtorek obchodzimy święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, męczennicy i Patronki Europy.

4.W środę święto św. Wawrzyńca.

5.Msza św. w Słonnem we środę o godz. 8:00 rano.

6.Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: P. Barbarę Żurawską, Irenę Żurawską, Grażynę Grzech, Marię Żółty, Annę Szcząchor, Marię Hus.

7.Dziękuję P. Grzegorzowi Kopackiemu, Ryszardowi i Karolowi Binko za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać!

8.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża bł. Genowefy.

9.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego.

10.Zapowiedzi przedślubne:

•Dominik Kotlarczyk z Przedm. Dubieckiego i Monika Norek z Nienadowej – zap. II

•Tomasz Smoliński z Przedm. Dubieckiego i Elżbieta Haliżak z Przedm. Dubieckiego – zap. I

•Wiktor Deręgowski z Dubiecka i Małgorzata Czochara ze Sławęcina – zap. I

•Łukasz Telega z Nienadowej i Alicja Hadam z Bachórza – zap. I