XVII Niedziela Zwykła 2016r

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.07.2016

1.W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła.

2.Dziś błogosławieństwo kierowców pojazdów mechanicznych. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona jest na zakup środków transportu dla misjonarzy.

3.W środę – Msza św. o godz.18:00

4.We wtorek rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży, którym towarzyszy hasło: „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”

5.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:00 poprowadziła róża św. Cecylii.

6.Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: Gąska Mieczysława, Borys Małgorzata, Półchłopek Krystyna, Staszkiewicz Janina, Wcisło Danuta, Staszczak Jacek.

7.Dziękuję Panom: Tadeuszowi Bukowińskiemu. Ryszardowi Grzegorzak, Stanisławowi Grzegorzak, Józefowi Janowskiemu, Januszowi Daraż, Zygmuntowi Szczygieł, Michałowi Grzegorzak, Józefowi Blecharczyk, Eugeniuszowi Foryś, Rafałowi Cygan, Markowi Baran, Jackowi Blecharczyk, Stanisławowi Fostacz oraz Ryszardowi i Karolowi Binko – za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – BÓG ZAPŁAĆ.

8.Są cztery karty wstępu do sektorów, na Mszę św. 28 lipca na jasnej Górze, jeżeli jest ktoś zainteresowany prosimy o zgłoszenie się do jutra do wieczornej Mszy św.

9.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

10.Zapowiedzi przedślubne:

* Arkadiusz Smoliński z Przedmieścia Dubieckiego i Natalia Bębenek z Nienadowej – zap.II

XVII