XVI Niedziela Zwykła 2016r

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.07.2016

1.W sobotę święto św. Brygidy Szwedzkiej patronki Europy.

2.W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów.

3.W przyszła niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona jest na zakup środków transportu dla misjonarzy.

4.W środę, Msza św. w Słonnym o godz. 18:00

5.Od 20.VII w naszej Archidiecezji będziemy gościć młodzież przybywającą na ŚDM.

6.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:00, poprowadziła róża błogosławionej Jolanty.

7.Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: Majda Teresa, Nowak Bronisław, Serwin, Plecień Janina, Daraż Maria, Szramowicz Janina.

8.Dziękuję Panom: Tadeuszowi Bukowińskiemu, Ryszardowi Grzegorzak, Józefowi Frańczak, Jackowi i Józefowi Blecharczyk, Podwyszyński Andrzej, Król Stanisław – za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać.

9.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

10.Do renowacji została przekazana zabytkowa chrzcielnica z kościoła. W związku z tym w przyszłą niedzielę oraz VI niedzielę sierpnia składka przeznaczona będzie właśnie na ten cel.

11.Zapowiedzi przedślubne:

* Arkadiusz Smoliński z Przedmieścia Dubieckiego i Natali Bębenek z Nienadowej – zap.I

XVI