XII Niedziela Zwykła 2016r

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.06. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Popołudniu wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe o godz. 15:30, następnie Msza św.

2.W piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3.W piątek Msza św. w Słonnem o godz. 16:00.

4.Także w piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, Msza św. o godz. 8:00, we czwartek odbędzie się spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16:00 – 17:00; prosimy aby nie odkładać spowiedzi na ostatni dzień, spowiadać można się codziennie pół godziny przed Mszą św.

5.Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: Panie: Alicję Mikłasz, Annę Majda, Letycję Sowa oraz Panów: Janusza Deręgowskiego, Dariusza Pantoła i Macieja Rempel.

6.Dziękuję P. Zygmuntowi Sowa za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać.

7.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Katarzyny.

8.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

9.Spotkania:

•Czwartek – spotkanie Akcji Katolickiej po wieczornej Mszy św. na plebanii;

•Piątek – ostatnie, przedwakacyjne spotkanie KSM – po wieczornej Mszy św. na plebanii.

10.Zapowiedzi przedślubne:

•Paweł Dańko z par. Nozdrzec i Paulina Maszczakiewicz z Przedm. Dubieckiego – zap. II

•Wiesław Krawiec z Sielnicy i Marta Kupczak z Sielnicy – zap. II

•Marcin Mosur ze Śliwnicy i Anna Janowska z Nienadowej – zap. II

•Paweł Ślimak z Nienadowej Górnej i Dominika Pinda z Dubiecka – zap. I.

XII