XI Niedziela Zwykła 2016r

XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.06. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Popołudniu wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe o godz. 15:30, następnie Msza św.

2.W środę Msza św. w Słonnem o godz. 16:00.

3.Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: Panie: Marię Jarema, Marię Mikłasz, Dorotę Norek oraz Panów: Jerzego Opszańskiego i Janusza Deręgowskiego.

4.Dziękuję P. Ryszardowi Grzegorzak, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Wiesławowi i Arturowi Dudziak za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać.

5.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Anny.

6.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

7.Jest już do nabycia film oraz zdjęcia z I Komunii Świętej, zainteresowane osoby prosimy o kontakt z P. Wojciechem Głowaczem.

8.Wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy w najbliższy piątek (17czerwca) o godz. 23:00 z parkingu naprzeciw k-ła.

9.Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dubieckiej zaprasza na otwarcie wystawy Katarzyny Bukowskiej w dniu dzisiejszym, o godz. 17:00, w Kresowym Domu Sztuki w Dubiecku.

10.Urząd Gminy informuje, że w związku z narastającymi sygnałami z terenu Gminy o zbiórkach pieniędzy dla chorych dzieci, wyżej wymienione zbiórki są przeprowadzane bez żadnej wiedzy oraz wsparcia Urzędu Gminy, potwierdzeniem owej działalności są fałszywe zaświadczenia.

11.Spotkania:

•Środa – spotkanie Apostolatu Maryjnego po wieczornej Mszy św. na plebanii;

•Piątek – spotkanie KSM – po wieczornej Mszy św. na plebanii.

12.Zapowiedzi przedślubne:

•Piotr Bielec z Przedm. Dubieckiego i Justyna Pilch z Nienadowej Dolnej – zap. II

•Artur Koceniak z par. Książnice i Katarzyna Sieńko z Przedm. Dubieckiego – zap. II

•Jacek Pyrzak z Lipy i Monika Kubas ze Słonnego – zap. II

•Paweł Dańko z par. Nozdrzec i Paulina Maszczakiewicz z Przedm. Dubieckiego – zap. I

•Wiesław Krawiec z Sielnicy i Marta Kupczak z Sielnicy – zap. I

•Marcin Mosur ze Śliwnicy i Anna Janowska z Nienadowej – zap. I.

XI