X Niedziela Zwykła 2016r

X NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.06. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Dziś pierwsza niedziela m-ca, z tej racji wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż. Po południu nabożeństwo i litania do Serca Bożego o godz. 15:30, następnie Msza św. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na WSD w Przemyślu.

2.W środę Msza św. w Słonnem o godz. 16:00.

3.Dziękuję przedstawicielom AK z naszej parafii, którzy wzięli udział w spotkaniu w ostatnią niedzielę w Drohobyczce.

4.Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: P. Marię Jarema, Krystynę Czerwenak, Kazimierę Ibowicz, Irenę Kopacką, Małgorzatę Dudziak i P. Grzegorza Galeja.

5.Dziękuję P. Ryszardowi Binko za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać.

6.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Bernadetty.

7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

8.Dnia 18 czerwca (tj. w sobotę) organizowana jest jednodniowa pielgrzymka do Częstochowy. Zapisy tylko do środy, z podaniem nr. PESEL oraz wpłatą 50 zł. u siostry w zakrystii.

9.Jest możliwość wyjazdu dla młodzieży na „wakacje z Bogiem”. Turnusy organizuje Ruch Apostolstwa Młodzieży do różnych ośrodków rekolekcyjnych w Archidiecezji. Terminy są umieszczone na plakacie w przedsionku k-ła. Zapisy potrwają do 22 czerwca, prosimy wpisywać się na listę u siostry w zakrystii.

10.Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia i Niepokalanowa, w dniach 11 – 12 czerwca br. Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym można się zapisać. Kontakt do P. Agnieszki Binko zamieszczony jest na stronie internetowej parafii i na ogłoszeniach w przedsionku k – ła. (Tel. 663 – 643 – 349) Zapisane osoby, proszone są o uregulowanie płatności do najbliższej środy.

11.Urząd Gminy informuje o możliwości pozyskania dofinansowania do zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii. Spotkanie na ten temat odbędzie się dzisiaj o godz. 16:00 w budynku OSP w Dubiecku.

12.Spotkania:

•Środa – spotkanie po wieczornej Mszy św. dla chłopców klas III którzy chcą zostać ministrantami i ich Rodziców;

•Piątek – spotkanie dla uczniów klas II i III Gimnazjum, którzy przystąpili do sakr. Bierzmowania w tym roku. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św.

13.Zapowiedzi przedślubne:

•Andrzej Potocki ze Śliwinicy i Małgorzata Winiarska z Dynowa – zap. II

•Bartosz Nęczyński z Winne – Podbukowina i Elżbieta Grzegorzak z Nienadowej – zap. II

•Piotr Bielec z Przedm. Dubieckiego i Justyna Pilch z Nienadowej Dolnej – zap. I

•Artur Koceniak z par. Książnice i Katarzyna Sieńko z Przedm. Dubieckiego – zap. I

•Jacek Pyrzak z Lipy i Monika Kubas ze Słonnego – zap. I

X zw