• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1312278
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
395
408
3105
1306948
5330
13241
1312278

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 15.05. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
 
1.Dzisiaj w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego można zyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie hymnu: „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”, popołudniu nabożeństwo majowe o godz. 15:30. Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach, składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
 
2.Dzisiaj po każdej Mszy św., młodzież z KSM – u będzie zbierać ofiary do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Ekwadorze.
 
3.Jutro święto NMP Matki Kościoła, Msze św. w tym dniu odprawiane będą o godz. 7:00, 11:00, 17:00 oraz na Słonnem o godz. 10:00. Także jutro, odbędzie się pielgrzymka AK do Strachociny. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 17:00, prosimy Członków AK, aby wzięli udział w tym wydarzeniu.
 
4.Jutro wyruszy piesza pielgrzymka na Jodłówkę. Wyjście z k-ła o godz. 7:00, prosimy aby pielgrzymi zgromadzili się w k-le o godz. 6:50. Odwołuje się wyjazd autokarem do Jodłówki, z powodu małej ilości zapisanych osób.
 
5.We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
 
6.W piątek przypada rocznica święceń bp – a Stanisława Jamrozka. 
 
7.W niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. W tym dniu wypada rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV, uroczysta Msza rocznicowa o godz. 11:15. Spowiedź dla dzieci obchodzących rocz. I Komunii św. i ich Rodziców odbędzie się w piątek od godz. 15:45 do 17:00.
 
8.Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy Panie: Jolantę Kucaj, Beatę Pilch, Czesławę Saczko, Zofię Ulanowską oraz Panów: Bogdana Nowak i Wojciecha Głowacz.
 
9.Dziękuję P. Kazimierzowi Zioło, Zygmuntowi Młynarskiemu, Julianowi Brożynie, Stanisławowi Miśniakiewicz, Ryszardowi Grzegorzak, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Leonardowi Kulon, Zygmuntowi Dziaczyńskiemu, Mariuszowi Turek, Piotrowi Ciurkiewicz, Zygmuntowi Szczygieł, Czesławowi Guja i Stanisławowi Grzegorzak za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać.
 
10.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00      poprowadziła róża św. Brygidy.
 
11.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. 
 
12.Spotkania:
 
•Wtorek i czwartek – próba dla dzieci, które w tym roku będą obchodzić I rocz. Komunii św. o godz. 15:30 w k-le;
 
•Wtorek – zbiórka dla ministrantów po wieczornej Mszy św.;
 
•Czwartek – próba chóru w Gimnazjum, na 18:00 proszone są głosy żeńskie, na 19:00 głosy męskie;
 
•Piątek – spotkanie KSM- u, po wieczornej Mszy św. na plebanii.
 
13.Prosi się te osoby, które nie podały nr. PESEL w ubiegłą niedzielę przy podpisach, aby uzupełnić listę do czwartku włącznie. Informacje prosimy w zakrystii.
 
14.Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia i Niepokalanowa. W terminie 11-12 czerwca 2016r.( tj. sobota, niedziela). Szczegółowe informacje zamieszczone będą na stronie internetowej parafii Dubiecko. Koszt 200 zł. Zapisy wraz z numerem PESEL u pani Agnieszki Binko w sklepiku parafialnym. 
 
15.Organizowany jest wyjazd na koncert ewangelizacyjny „Jednego Serca, Jednego Ducha” do Rzeszowa, dnia 26 maja (tj. Boże Ciało), chętne osoby prosimy, aby wpisywały się na listę u siostry w zakrystii, od dzisiaj do soboty włącznie. Szczegółowe informację będą podane bezpośrednio przed wjazdem.
 
16.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Res Medica” w Dubiecku zaprasza w dniu 20 maja br. od godz. 8:30 do 14:00 osoby palące oraz z chorobami układu oddechowego na bezpłatne badania z konsultacją lekarza specjalisty, prosi się wcześniej o dokonanie zapisów w „Res Medica”.
 
17.Zapowiedzi przedślubne:
 
•Marcin Banasik z Jarząbek i Katarzyna Zaleska z Nienadowej – zap. II
 
duch święty 
 
 
 
 
Top