• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1312329
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
446
408
3156
1306948
5381
13241
1312329

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 08.05. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
 
1.Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, dzisiaj nabożeństwo majowe i Msza św. o godz. 15:30. Zachęcamy wiernych do licznego udziału w nabożeństwach maryjnych.
 
2.Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu, a za tydzień w sobotę święcenia prezbiteratu. Módlmy się, za tych, którzy będą przyjmować święcenia, aby jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
 
3.W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bp – a Stanisława Jamrozka, osobę Solenizanta otaczamy naszą modlitwą.
 
4.W środę Msza św. w Słonnem o godz. 16:00.
 
5.Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas paschalny. W naszej parafii to także Dzień I Komunii Św. Uroczysta Msza św. o godz. 11:00, dzieci wraz z Rodzicami gromadzą się przed k-łem o godz. 10:45.
 
6.Spowiedź przed I Komunią dla dzieci i Rodziców w piątek od godz. 15:15.
 
7.Dziękuję Rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za posprzątanie w dniu wczorajszym naszej świątyni parafialnej i obejścia wokół k-ła. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy: P. Aleksandrę Grzegorzak, Marię Buchowską, Teresę Buchowską, Genowefę Ciurkiewicz, Marię Miśniakiewicz i Martę Staszkiewicz.
 
8.Dziękuję P. Ryszardowi Binko i Tomaszowi Leszczak za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać.
 
9.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00      poprowadziła róża św. Karoliny.
 
10.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. 
 
11.W poniedziałek, 16 maja odbędzie się Pielgrzymka Akcji Katolickiej do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, Msza św. o godz. 17:00. Wyjazd na pielgrzymkę indywidualnie.
 
12.Spotkania:
 
•Poniedziałek i czwartek – próba dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 15:00 w k-le;
 
•Wtorek – zbiórka dla ministrantów po wieczornej Mszy św.;
 
•Czwartek – próba chóru w Gimnazjum, na 18:00 proszone są głosy żeńskie, na 19:00 głosy męskie;
 
•Piątek – spotkanie KSM- u, po wieczornej Mszy św. na plebanii.
 
13.W przyszły poniedziałek, 16 maja, z naszego kościoła wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Przypominamy, że motywem podjęcia trudu pielgrzymowania może być chęć zadośćuczynienia za popełnione występki lub też chęć wyrażenia prośby lub wdzięczność za otrzymane dary i łaski. Dla osób starszych, które zechcą wziąć udział w pielgrzymce, lecz z powodu problemów zdrowotnych nie dadzą rady podążać szlakiem pątniczym, będzie zorganizowany autokar, który odwiezie i przywiezie z powrotem te osoby. Prosimy, aby wcześniej wpisać te osoby na listę u siostry w zakrystii. Informacje prosimy podać od dzisiaj do czwartku włącznie.
 
14.Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia i Niepokalanowa. W terminie 11-12 czerwca 2016r.( tj. sobota, niedziela). Szczegółowe informacje zamieszczone będą na stronie internetowej parafii Dubiecko. Koszt 200 zł. Zapisy wraz z numerem PESEL u pani Agnieszki Binko w sklepiku parafialnym. 
 
15.W sklepiku parafialnym można jeszcze nabyć książki ks. Mariana Rajchla dotyczące zagrożeń duchowych. Do nabycia jest 1 i 2 część w cenie 15 zł. W dniu dzisiejszym sklepik będzie czynny po każdej Mszy św.
 
16.Zapowiedzi przedślubne:
 
•Paweł Nowak ze Słonnego i Jagoda Szybiak z Iskani – zap. II
 
•Marcin Banasik z Jarząbek i Katarzyna Zaleska z Nienadowej – zap. I
 
maxresdefault 
 
 
 
 
Top