• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1312324
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
441
408
3151
1306948
5376
13241
1312324

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

VI Niedziela Wielkanocy

VI NIEDZIELA WIELKANOCY, 01.05. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
 
1.Wraz z dniem wczorajszym posługę arcybiskupa Metropolity Przemyskiego pełni dotychczasowy biskup pomocniczy Adam Szal, który już od wielu lat ofiarnie i mądrze służył Kościołowi w Ojczyźnie i w naszej archidiecezji. Ingres nowego Arcybiskupa do Katedry Przemyskiej odbędzie się w sobotę 21 maja br. o godz. 10:00. Ks. Abp -a Adama polecajmy w naszych modlitwach.
 
2.Od dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Popołudniu - nabożeństwo o godz. 15:30, następnie Msza św. Zachęcamy parafian, zwłaszcza dzieci i młodzież do licznego udziału w „majówkach”. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
 
3.W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W tych dniach, po wieczornej Mszy św., procesja i modlitwy o urodzaje i błog. Boże w pracy na roli. W Słonnem procesja we wtorek, po Mszy św.
 
4.We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św., odprawiane będą o godz. 7:00, 11:00 i 16:00 z nabożeństwem majowym, w Słonnem  o godz. 9:00.
 
5.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota m-ca. 
 
6.We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 do 17:00 zakończona nabożeństwem majowym, po niej Msza św. W tym dniu możliwość skorzystania z sakramentu pokuty dla dzieci i młodzieży. W piątek spowiedź dla dorosłych od 16:00 – 17:00, spowiedź w Słonnem od 17:00, następnie Msza św. Także w piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 
7.W sobotę rozpoczynamy comiesięczne nabożeństwa fatimskie. Msza św. o godz. 18:00,z procesją wokół k-ła.
 
8.Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 
9.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na godz. 8:00 prosimy RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH!!!
 
10.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00      poprowadziła róża św. Jadwigi.
 
11.Dziękuję tym rodzinom, które złożyły ofiarę na cele inwestycyjne w parafii, ofiary złożyło 289 rodzin, na sumę 9 tys. 740 zł. Bóg zapłać.
 
12.Dziękuję przedstawicielom AK z naszej parafii, za udział w dniu wczorajszym w Dniu Skupienia w Strachocinie.
 
13.Spotkania:
 
•Poniedziałek i czwartek – próba dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 15:00 w k-le;
 
•Piątek – spotkanie KSM- u, po wieczornej Mszy św. na plebanii.
 
14.Organizatorzy drugiego półmaratonu Pogórzanin informują, że w dniu dzisiejszym w związku z przebiegiem trasy biegu drogami publicznymi przewiduje się czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na odcinku drogi wojewódzkiej 884 w miejscowości Dubiecko (zamknięcie drogi  w godzinach 10.30 do 10.40), drogi powiatowej na odcinku Dubiecko -Wybrzeże, oraz dróg gminnych w miejscowościach: Dubiecko, Słonne, Winne Podbukowina, Wybrzeże. Utrudnienia będą miały miejsce również w ruchu pieszym na kładkach w miejscowościach Słonne i Wybrzeże. Nad zabezpieczeniem trasy biegu będą czuwali strażacy, policja oraz grupa ratowników PCK. Organizatorzy za wszelkie utrudnienia przepraszają i zachęcają do kibicowania na trasie biegu.
 
15.Wójt Gminy Dubiecko, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz młodzież Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dubiecku zapraszają na okolicznościową akademię słowno-muzyczną z okazji Święta Konstytucji 3 maja. Akademia odbędzie się w kościele o godz.10.30 (przed mszą świętą). 
 
16.W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., będzie można złożyć protest przeciwko zabijaniu nienarodzonych, podpisując listę, na której podaje się swoje imię i nazwisko, miejscowość, nr. domu i PESEL. Przy podpisach pomogą członkowie AK.
 
17.Wydział Duszpasterstwa Rodzin zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 10 –
20 lipiec. Więcej informacji na plakatach w przedsionku k-ła i na stronie internetowej www.rodzina.przemyska.pl.
 
18.W drugą sobotę października odbędzie się pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej w Jarosławiu.
 
19.Zapowiedzi przedślubne:
 
•Paweł Nowak ze Słonnego i Jagoda Szybiak z Iskani – zap. I
 
cde56bac41 
 
 
 
 
Top