V Niedziela Wielkanocy

V NIEDZIELA WIELKANOCY, 24.04. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.W dniu dzisiejszym, po każdej Mszy św., młodzież z KSM będzie zbierać ofiarę do puszek na pomoc dla Ukrainy.

2.Jutro Święto św. Marka Ewangelisty, w piątek Święto św. Katarzyny Sieneńskiej – Patronki Europy.

3.Msza Święta w Słonnem w środę o godz. 16:00.

4.W sobotę, 30 kwietnia, odbędą się wiosenne dni skupienia Akcji Katolickiej w sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Początek – godz. 10:00, wyjazd z parkingu naprzeciwko k-ła o godz. 8:30. Członków AK prosimy, by udali się na to spotkanie, po wcześniejszym skontaktowaniu się z P. Urszulą Kurzeja (Tel. 696-113-477).

5.W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja; po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż. W tym dniu rozpoczynamy także tzw. „majówki” – zapraszamy parafian do licznego udziału w nabożeństwach majowych, szczególnie dzieci(zwłaszcza pierwszokomunijne) oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na następny tydzień zapraszamy następujące osoby: P. Janinę Koczenasz, Dorotę Koczenasz, Józefę Sura, Annę Michalską, Beatę Laska i Annę Grzegorzak.

7.Dziękuję P. Tadeuszowi Bukowińskiemu, Czesławowi Guja, Ryszardowi Grzegorzak i Adamowi Kotlarczyk - za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu – Bóg zapłać!

8.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Franciszka.

9.Spotkania:

•Wtorek – zbiórka dla ministrantów po Mszy św.;

•Wtorek i czwartek – próba dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 15:00 w k-le;

•Środa – spotkanie formacyjne z młodzieżą z klasy I Gimnazjum, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania o godz. 16:00 w k-le, obecność obowiązkowa, młodzież proszona jest o przyniesienie ze sobą indeksów.

•Piątek – spotkanie KSM- u, po wieczornej Mszy św. na plebanii.

10.Zapowiedzi przedślubne:

•Krzysztof Bednarczyk ze Zhydniowa i Alina Martowicz z Przedm. Dubieckieo – zap. II