III Niedziela Wielkanocy

III NIEDZIELA WIELKANOCY, 10.04. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny, zaś w przyszłą niedzielę wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień modlitw o powołania do służby w K-le.

2.Msza Święta w Słonnem w środę o godz. 16:00.

3.W piątek, spotkanie Akcji Katolickiej, po wieczornej Mszy św.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na następny tydzień zapraszamy następujące osoby: P. Józefę Włodyka, Agnieszkę Bubenko, Michalinę Grzegorzak, Bogusławę Karpińską oraz P. Janusza Kotlarczyk i Kazimierza Pelo.

5.Dziękuję P. Antoniemu Kopackiemu, Ryszardowi i Karolowi Binko za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

6.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Małgorzaty.

7.Młodzież z naszej parafii, która planuje wyjazd na ŚDM w Krakowie, proszona jest o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej w tym tygodniu.

8.Kancelaria Parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 17:00. W sobotę, niedzielę i święta – Urząd Parafialny jest nieczynny, prosimy aby zainteresowani zgłaszali się w wyznaczonej porze urzędowania kancelarii.

9.Szkoła Muzyczna w Dynowie ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2016/17. Kwestionariusz należy składać do 21 kwietnia w sekretariacie szkoły. Więcej szczegółów na plakacie w przedsionku k-ła.

10.W sklepiku parafialnym jest do nabycia pierwsza część książki, ks. Mariana Rajchla pt. „W tym znaku zwyciężysz” w cenie 15 zł. W dniu dzisiejszym sklepik będzie otwarty po każdej Mszy św. Zainteresowanych zapraszamy.

11.Zapowiedzi przedślubne:

•Rafał Goleniowski z Przedm. Dubieckiego i Iwona Zaleśkiewicz z Nienadowej – zap. II

•Bogusław Bieleń z par. Nowosielce i Alicja Bednarczyk z Dubiecka – zap. I

•Paweł Michalik z Przedm. Dub. i Alicja Kwaśna z Przedm. Dubieckiego – zap I.

00.159.345 PS2-1024x615