Niedziela Miłosierdzia Bożego

miłosierdzieNIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 03.04. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Dziś Święto Bożego Miłosierdzia, codziennie możemy zyskać odpust zupełny za odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego w k-le lub w kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu. Chorzy mogą zyskać odpust poza k-łem. Dzisiaj także I niedziela m-ca, po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż. Popołudniu Msza św. i adoracja o godz. 15:30. Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

2.Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu, po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na „Caritas”.

3.W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

4.Msza Święta w Słonnem w środę o godz. 16:00.

5.W tym tygodniu przypada I czwartek m-ca, adoracja Najświętszego Sakramentu w tym dniu od godz. 16:00 do 17:00, następnie Msza św. Po Mszy spotkanie Apostolatu Maryjnego na plebanii.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na następny tydzień zapraszamy następujące osoby: P. Janinę Dudek, Krystynę Dudek, Grażynę Kamińską, Bogusławę Kaczmarską oraz P. Macieja i Adama Chęć.

7.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Klary.

8.W piątek, 8 kwietnia, Msza św. będzie odprawiana tylko rano, nie będzie Mszy wieczornej, ze względu na kongregację księży.

9.Dziękujemy uczniom i nauczycielom SP z Przedm. Dubieckiego, za wczorajszą wieczornicę z racji 11 rocz. śmierci Jana Pawła II.

10.Zapowiedzi przedślubne:

•Rafał Goleniowski z Przedm. Dubieckiego i Iwona Zaleśkiewicz z Nienadowej – zap. I