• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1312317
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
434
408
3144
1306948
5369
13241
1312317

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

Poniedziałek Wielkanocny

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 28.03. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
 
1.Rozpoczynamy dzisiaj tzw. Biały Tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 
2.Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.15 procesja na cmentarz i modlitwy w intencji zmarłych.
 
3.W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż. W tym dniu składka na WSD w Przemyślu oraz zbiórka do puszek na Caritas.
 
4.W tym tygodniu wypada pierwszy piątek, sobota i niedziela m-ca. Ewentualna spowiedź w piątek od godz. 16:00 – 17:00.
 
5.Msza Święta w Słonnem w piątek o godz. 16:30.
 
6.Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie oprawy liturgicznej i głębokiego przeżywania Misterium Paschalnego: Księżom Karolowi, Janowi i Radosławowi, Siostrom katechetkom, Siostrze Zakrystiance, chórowi parafialnemu „Soli Deo”, chórkowi dziecięco-młodzieżowemu, Panu Organiście, Wojciechowi Smolińskiemu, Jakubowi i Kamilowi Zioło - za przygotowanie Grobu Pańskiego, Członkom Akcji Katolickiej - za przygotowanie Ciemnicy, młodzieży KSM, Służbie Liturgicznej, Strażakom z Dubiecka, Przedmieścia Dubieckiego i Śliwnicy, różom różańcowym i Parafianom za udział w nabożeństwach i adorację. A także Paniom Agacie Pinda i Karolinie Karpińskiej, P. Stanisławowi Król i Ryszardowi Grzegorzak za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 
7.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na następny tydzień zapraszamy następujące osoby: P. Agatę Leszczak, Elżbietę Kucaj, Elżbietę Kurtiak oraz Panów: Mariana Kurasz, Witolda Bubenko i Stanisława Bubenko.
 
8.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Justyny.
 
9.Próba chóru w czwartek o godz. 19.00 w k-le – wszystkie głosy.
 
10.Spotkanie formacyjne KSM – u odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. na plebanii.
 
11.2 kwietnia (tj. sobota), po wieczornej Mszy św. zapraszamy na krótką wieczornicę poświęconą św. Janowi Pawłowi II, w 11 rocz. Jego śmierci, przygotowaną przez uczniów ze SP w Przedmieściu Dubieckim.
zmartwychwstanie
Top