Poniedziałek Wielkanocny

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 28.03. 2016
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Rozpoczynamy dzisiaj tzw. Biały Tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.15 procesja na cmentarz i modlitwy w intencji zmarłych.

3.W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż. W tym dniu składka na WSD w Przemyślu oraz zbiórka do puszek na Caritas.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy piątek, sobota i niedziela m-ca. Ewentualna spowiedź w piątek od godz. 16:00 – 17:00.

5.Msza Święta w Słonnem w piątek o godz. 16:30.

6.Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie oprawy liturgicznej i głębokiego przeżywania Misterium Paschalnego: Księżom Karolowi, Janowi i Radosławowi, Siostrom katechetkom, Siostrze Zakrystiance, chórowi parafialnemu „Soli Deo”, chórkowi dziecięco-młodzieżowemu, Panu Organiście, Wojciechowi Smolińskiemu, Jakubowi i Kamilowi Zioło - za przygotowanie Grobu Pańskiego, Członkom Akcji Katolickiej - za przygotowanie Ciemnicy, młodzieży KSM, Służbie Liturgicznej, Strażakom z Dubiecka, Przedmieścia Dubieckiego i Śliwnicy, różom różańcowym i Parafianom za udział w nabożeństwach i adorację. A także Paniom Agacie Pinda i Karolinie Karpińskiej, P. Stanisławowi Król i Ryszardowi Grzegorzak za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

7.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na następny tydzień zapraszamy następujące osoby: P. Agatę Leszczak, Elżbietę Kucaj, Elżbietę Kurtiak oraz Panów: Mariana Kurasz, Witolda Bubenko i Stanisława Bubenko.

8.Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Justyny.

9.Próba chóru w czwartek o godz. 19.00 w k-le – wszystkie głosy.

10.Spotkanie formacyjne KSM – u odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. na plebanii.

11.2 kwietnia (tj. sobota), po wieczornej Mszy św. zapraszamy na krótką wieczornicę poświęconą św. Janowi Pawłowi II, w 11 rocz. Jego śmierci, przygotowaną przez uczniów ze SP w Przedmieściu Dubieckim.
zmartwychwstanie