V Niedziela Wielkiego Postu 2016r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.03.2016R.
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.Dziś popołudniu, o godz. 15:00, Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym, po nich Msza Św. Po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2.W piątek od godz. 8:00 rano, odwiedzimy chorych po domach z posługą i sakramentami św. Przypominamy, aby do czwartku włącznie zapisywać chorych na listę u siostry zakrystianki.

3.W piątek, o godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży, następnie Msza św, a po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. W Słonnem nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30, następnie Msza Św.

4.W sobotę, 19 marca, przypada Uroczystość św. Józefa. Jest to dzień imienin Ks. Abp. Józefa Michalika – pamiętajmy w modlitwach o naszym pasterzu.

5.Prosimy, aby w najbliższą niedzielę, modlitwę różańcową przed Mszą św. o godz. 9:00, poprowadziła róża św. Barbary.

6.Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej, na wszystkich Mszach św. obrzęd poświęcenia palm. W tym dniu po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Światowe Dni Młodzieży. Młodzież z parafii Dubiecko zachęcamy do wzięcia udziału w obchodach Niedzieli Palmowej. Uroczystości zaczynają się już w sobotę w Archikatedrze w Przemyślu. Szczegółowy plan jest wywieszony w przedsionku k-ła i na stronie internetowej archidiecezji przemyskiej.

7.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten prosimy: P. Teresę Daraż, Alicję Segiet, Leokadię Szypułę oraz P. Jacka Hendzel i Piotra Podwyszyńskiego.

8.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa i Małego Gościa Niedzielnego.

9.Dziękuję P. Czesławowi Guja, Zdzisławowi Pilch, Stanisławowi Grzegorzak, Krzysztofowi Grzegorzak i Ryszardowi Grzegorzak za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

10.Ze względu na spowiedzi w parafiach dekanatu, Msze św. odprawiane będą o 6:30 oprócz piątku. Popołudniu w środę, czwartek i sobotę, Mszę św. będzie odprawiał tylko ks. Prał. Karol.

11.Stowarzyszenie "Dobry Start - Dobra Przyszłość" serdecznie zaprasza na kiermasz ozdób wielkanocnych, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Dubiecku.

12.Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Dubiecku zaprasza wszystkich rodziców, emerytów tutejszej szkoły na Mszę św. i na część artystyczną z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły w dniu 14 marca br., o godz. 8:15.

13.Dalsze ogłoszenie: w dniu 17 marca będzie dostawa jabłek, prosi się rodziców o odbiór od godz. 11:00.; Do końca marca 2016 roku odbywają się zapisy dzieci 5 i 6 letnich do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2016/17.

14.Spotkania:

•Środa – próba chóru dla wszystkich głosów w Gimnazjum, o godz. 18:00;

•Sobota  - zbiórka dla ministrantów – lektorów o godz. 10:00 w k-le.

Poniedzialek - V Tydzien Wielkiego Postu 04