IV Niedziela Wielkiego Postu 2016r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.03.2016R.
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.Dziś popołudniu, o godz. 15:00, Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym, po nich Msza Św. Składka przeznaczona na WSD w Przemyślu.

2.We wtorek, 8 marca modlimy się w intencji wszystkich kobiet.

3.Od czwartku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa.

4.W piątek, o godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży, następnie Msza św, a po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. W Słonnem nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30, następnie Msza Św.

5.Za tydzień w niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, po Mszy św. o godz. 9:00, zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

6.Prosimy, aby w najbliższą niedzielę, modlitwę różańcową przed Mszą św. o godz. 9:00, poprowadziła róża św. Marii Magdaleny.

7.W piątek, 18 marca odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Wizytę rozpoczniemy od godz. 8:00 rano, prosimy aby wcześniej zapisywać chorych na listę u siostry zakrystianki, podając dokładny adres, u kogo podany chory przebywa w chwili obecnej. Chorych prosimy zapisywać do czwartku(17 marca).

8.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten prosimy: Bogusława Jodłowskiego, Janusza Frańczak, Bożenę Gółkiewicz, Krystynę Kaszycką i Krystynę Daraż.

9.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa i Małego Gościa Niedzielnego.

10.Dziękuję P. Danucie i Wojciechowi Głowacz za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

11.Dziękuję Dyrekcji SP w Dubiecku i P. Magdalenie Nowak za pomoc w zorganizowaniu konkursu biblijnego dla uczniów z dekanatu Dubiecko.

12.Dziękuję ks. Damianowi za głoszone słowo podczas rekolekcji parafialnych.

13.Dziękuję za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

14.Ofiarę złożyło 257 rodzin na kwotę 8 tys. 420 zł.

15.Stowarzyszenie "Dobry Start - Dobra Przyszłość" serdecznie zaprasza na kiermasz ozdób wielkanocnych, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, tj.13 marca o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Dubiecku.

16.Spotkania:

•Środa – próba chóru w Gimnazjum, na godz. 18:00 proszone są głosy żeńskie, na 19:00 głosy męskie.

•Czwartek – spotkanie Apostolatu Maryjnego po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii.

•Piątek – spotkanie KSM – u po wieczornej Mszy św. na plebanii.

4wp