PLAN WIZYTACJI KANONICZNEJ

PLAN WIZTACJI KANONICZNEJ
ŚRODA - 24 LUTY 2016r

1.Godz. 9:30 – modlitwy za zmarłych na cmentarzu, prosimy parafian aby zgromadzili się na cmentarzu o godz. 9:30;

2.godz. 10:00 – spotkanie na plebanii Ks. Bp – a z Rodzicami księży i  sióstr zakonnych pochodzących z parafii Dubiecko;

3. godz. 15:00 – Msza św. w kościele filialnym w Słonnem, zapraszamy parafian ze Słonnego do udziału we Mszy św.;

4. godz. 17:00 – Msza św. w kościele parafialnym w Dubiecku z udzieleniem sakr. Bierzmowania oraz spotkanie z wszystkimi grupami modlitewnymi, dziecięcymi i młodzieżowymi w parafii.(Róże różańcowe, Akcja Katolicka, Rada Parafialna, Apostolat Maryjny, Ministranci i Lektorzy, Dzieło Pomocy Powołaniom, Chór „Soli Deo”, chórek dziecięcy, Grupa Teatralna św. Franciszka i schola młodzieżowa, Szkolne Koło Caritas).

BIERZMOWANI WRAZ ZE ŚWIADKAMI
I RODZINAMI GROMADZĄ SIĘ W K-LE O GODZ. 16:30. PRZED GODZ. 17:00 UROCZYSTE WEJŚCIE DO K-ŁA I POWITANIE KS. BISKUPA PRZEZ PRZEDSTAWICIELI Z PARAFII, NASTĘPNIE MSZA ŚW.

Ks. Bp zaprasza wszystkich parafian do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, prosimy aby dobrze zaplanować swój czas i wziąć udział w uroczystości.

Z racji wizytacji kanonicznej, w poniedziałek i wtorek, przed poranną
i wieczorną Mszą św. będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
Zapraszamy parafian, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby skorzystali z tego sakramentu.

duch święty