• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1312316
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
433
408
3143
1306948
5368
13241
1312316

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

III Niedziela Zwykła 2016r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.01.2016R.
III NIEDZIELA ZWYKŁA
 
1.Jutro Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, to także dzień zakończenia Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Także jutro Ks. Bp Adam Szal odwiedzi Szkołę Podstawową, Gimnazjum i Liceum w Dubiecku. Dzisiaj w Reczpolu o godz. 14:00, spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej dekanatu Dubiecko, prosimy aby Członkowie AK z naszej parafii udali się na to spotkanie.
 
2.Msza św. w Słonnem we środę o godz. 16:00.
 
3.W najbliższą sobotę, po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się nabożeństwo uwielbienia, przygotowujące do przeżycia tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy, kandydaci do bierzmowania w ramach formacji, mają obowiązek uczestniczenia w tym modlitewnym czuwaniu.
 
4.Dziękuję za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień prosimy następujące osoby: Halinę Podwyszyńską, Danutę Bury, Helenę Telega, Iwonę Sura, Annę Segiet i Helenę Dyndura.
 
5.Prosimy, aby w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:00, modlitwę różańcową poprowadziła róża bł. Jolanty.
 
6.Dziękuję P. Ryszardowi Grzegorzak i Grzegorzowi Dudziak, za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 
7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa i Małego Gościa Niedzielnego. W sklepiku parafialnym można nabyć najnowsza książkę ks. Mariana Rajchla – egzorcysty pt. „Z Bogiem albo…” w cenie 15 zł. Oraz można nabyć do słuchania dziennik duchowy s. Roberty Babiak, w cenie 10 zł. Zachęcamy do nabycia.
 
8.Są jeszcze wolne miejsca na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd w ostatni weekend ferii zimowych tj. 27lutego (sobota). Wyjazd o godz. 05.15, powrót ok. 22.00. Koszt wyjazdu 75 zł. Zapisy wraz z numerem PESEL u pani Agnieszki Binko w sklepiku. W planie przewidziane zwiedzanie: Kaplica Matki Bożej, Sala Rycerska, Skarbiec; Muzeum 600-lecia, Arsenał, Jasnogórska Golgota, Skarbiec Pamięci Narodu natomiast pozostałe miejsca w zależności od warunków klimatycznych. W Kalwarii Zebrzydowskiej – zwiedzanie sanktuarium wraz z przewodnikiem. Więcej informacji na stronie parafialnej i w przedsionku k-ła. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w pielgrzymce.
 
9.Biblioteka parafialna ogłasza konkurs czytelniczy. Księgozbiór biblioteki jest bardzo obszerny. Dostępny jest na stronie parafialnej w zakładce Sklepik/Biblioteka. Konkurs skierowany jest do wszystkich parafian od najmłodszego do najstarszego. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie karty czytelniczej w naszej bibliotece.  Konkurs potrwa od 1 lutego do 30 czerwca 2016 roku. Za zajęcie pierwszego miejsca, jest przewidziana nagroda rzeczowa ufundowana przez sklepik parafialny (mile widziani inni sponsorzy). Zapraszamy serdecznie. Więcej informacji na stronie parafialnej.
 
10.Spotkania:
 
•Środa – spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii, po wieczornej Mszy św., prosi się Członków AK o przybycie;
 
•Czwartek – spotkanie Apostolatu Maryjnego, po wieczornej Mszy św. na plebanii;
 
•Piątek – spotkanie KSM – u, po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii;
 
•Sobota – spotkanie z kandydatami do bierzmowania o godz. 15:30 w kościele, przypominamy, aby po Mszy św. młodzież wzięła udział w nabożeństwie uwielbienia.
 
11.Zapowiedzi przedślubne:
 
•Grzegorz Czajkowski z Wybrzeża i Agnieszka Kopczak z Brzezawy, par. Lipa – zap. I
 
3 ndz zw 
 
 
Top