XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA,3.11.2013 OGŁOSZENIA

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Po Mszy o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo Różańcowe za zmarłych polecanych w WypominkachMsza Święta.
  3. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.
  4. W dniach 1-8 XI różaniec za zmarłych polecanych w Wypominkach; w pozostałych dniach listopada: w środy, piątki i niedziele.
  5. W dniach 1-8 XI możemy zyskiwać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Warunki: Komunia Święta, nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitw: Wierzę w Boga, Ojcze nasz; wyrzeczenie się zła, oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  6. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00. Po Niej modlitwy za zmarłych.
  7. Dziękuję Panom: Tadeusz Bukowiński, Ryszard Grzegorzak, Krzysztof Sowa - za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
  8. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Klary.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień zapraszamy: Jolanta Kucaj, Bogdan Żurawski, Dariusz Pilch, Zofia Ulanowska, Czesława Saczko, Małgorzata Nowak.

10.Próby chóru w tym tygodniu: poniedziałek o 18.00 głosy żeńskie, o 19.00 głosy męskie; czwartek o 19.00 – wszyscy.

11.We wtorek zbiórka ministrantów starszych, a w środę młodszych.

12.We wtorek również spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas I-szych gimnazjum.

13.W sobotę, 9.11, przy kościele Matki Bożej Królowej Polski w Przemyślu, odbędzie się Jesienny dzień Skupienia dla Akcji Katolickiej Archiprezbiteratu Przemyskiego. Początek o godz. 14.00. W programie: procesja z relikwiami św. Andrzeja Boboli, świadectwa, osobista modlitwa przy relikwiach, Różaniec, Msza św. z kazaniem. Zachęcamy do licznego udziału w tym wydarzeniu członków AK z naszej parafii. Zapisy w zakrystii od dzisiaj do najbliższego wtorku włącznie.

14. Po Mszy św. jest możliwość złożenia podpisu jako wyrazu poparcia dla Ks. Abp Józefa Michalika. Można to uczynić również poprzez diecezjalną stronę internetową. Składając podpis wyrażamy poparcie dla całego Kościoła w Polsce.

15.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i dla młodszych listopadowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.

16. INTENCJE MSZALNE